راهنماي سفر ، تور ، وقت سفارت ، مهاجرت ، ويزا ، بورسيه
loading...

راهنماي سفر ، تور ، وقت سفارت ، مهاجرت ، ويزا ، بورسيه

بليط هواپيماي بخارست

سفريار بازدید : ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي بخارست

يكي از كشورهايي كه در اروپاي شرقي قرار دارد و هر ساله مسافرين زيادي از سرتاسر دنيا و ايران تصميم سفر به اين كشور را مي گيرند، كشور روماني است. پايتخت اين كشور بخارست مي باشد كه براي سفر به آن بايد بليط هواپيماي بخارست را تهيه كرد و عازم اين كشور شد. در شهر زيباي بخارست ديدني ها و جاذبه هاي گردشگري فراواني وجود دارد كه همه گردشگران و توريستان دوست دارند به آنجا بروند و از آن ديدن كنند. شما نيز اگر تصميم به سفر به اين شهر در روماني را داريد با ما همراه شويد تا از شرايط بليط هواپيماي بخارست آگاه شويد.

راهنماي سفر به شهر بخارست

شهر زيباي بخارست، شهري است كه در جنوب روماني قرار گرفته است. زيبايي هاي اين شهر آنقدر زياد است كه مردم به آن نام پاريس كوچك را داده اند. شهر بخارست بين رودخانه دانوب و كوه ها كارپاتين قرار دارد و به همين خاطر، زيبايي هاي منحصر بفردي در آن وجود دارد. در اين شهر نه تنها سنت هاي قديمي بلكه شيوه ها و سبك هاي نوين را مي توان ديد. زبان رسمي مردم در اينجا رومانيايي است و واحد پول آنها لئو مي باشد. مذهب رسمي اين كشور مسيحيت است و دين غالب كشور روماني مي باشد. البته بهتر است بدانيد كه مردم آلمان، ايتاليا و فرانسه بيشترين بازديد از اين شهر را در ميان كشورهاي دنيا دارند و از زيبايي هاي آن لذت مي برند. اما امروزه مسافرين زيادي از ايران نيز راهي سفر به اين كشور مي شوند تا از شهر بخارست ديدن كنند.

راهنماي سفر به شهر بخارست

وضعيت آب و هوايي شهر بخارست

همانطور كه مي دانيد اين شهر در نزديكي درياي آزاد قرار دارد و داراي آب و هواي خوب قاره اي است. در تابستان ها با هواي گرم رو به رو مي شويم و در زمستان ها هواي سرد داريم. اين شهر زيبا داراي چهار فصل است. در فصل زمستان شاهد بارش برف و باران هستيم و در تمامي نقاط كشور بارش برف وجود دارد و دما هوا به زير صفر مي رسد. در فصل بهار و پاييز نيز شاهد آب و هواي معتدل و بسيار خوبي در اين شهر هستيم. اين شهر در تمامي فصول خود زيبايي هاي خاصي دارد.

بهترين زمان براي سفر به بخارست

هر گاه تصميم به سفر گرفته مي شود، در ابتدا نگاهي به آب و هوا و زمان سفر مي اندازيم تا بتوانيم با سفر كردن در زمان درست بهترين خاطرات را براي خود و خانواده به ارمغان بياوريم، چرا كه انتخاب زمان مناسب باعث مي شود بيشترين لذت را از تمامي نقاط گردشگري ببريم. در ماه ژانويه هوا سرد است و دماي هوا به زير صفر مي رسد و بهتر است در اين زمان سفر نكنيد و بليط هواپيما بخارست را تهيه نكنيد. البته اگر دوست دار برف باشيد مي توانيد از تمام لحظات حضور خود لذت ببريد و شاهد بارش برف باشيد. بهترين زمان سفر و تهيه بليط هواپيما بخارست را مي توان فصل بهار و پاييز دانست كه نه هوا سرد است و نه گرم. البته فصل تابستان نيز زيبايي هاي منحصر بفرد خود را دارد و هر كسي كه مي خواهد از جاذبه هاي ديدني اين شهر ديدن كند مي تواند در فصل تابستان بليط هواپيما بخارست را تهيه كند و به اين شهر برود.

اطلاعات پرواز و فرودگاه بخارست

هميشه در زمان سفر به كشورها و شهرهاي مختلف بايد در نظر گرفت كه به كدام فرودگاه مي رويد. شهر بخارست نيز داراي فرودگاه خاص خود است كه بر اساس نوع پرواز خود مي توانيد به اين فرودگاه وارد شويد. در اينجا سعي مي كنيم به شما فرودگاه اين شهر را معرفي كنيم تا بتوانيد بهتر بليط هواپيماي بخارست را تهيه كنيد و راهي سفر شويد. مي توان گفت كشور روماني بهترين فرودگاه ها را دارد.

يكي از شلوغ ترين فرودگاه هاي كشور روماني اين فرودگاه در شهر بخارست مي باشد. اين فرودگاه در شمال مركز بخارست قرار دارد. بايد بدانيد كه اين فرودگاه جايگاه ويژه اي دارد و مسافريني كه بليط هواپيماي بخارست را تهيه كرده اند و وارد اين فرودگاه شده اند از آن رضايت كاملي دارند. افرادي كه  مي خواهند از اين فرودگاه به شهر بروند مي توانند از سيستم هاي تاكسي، اتوبوس و حتي اتوبوس هاي دربست استفاده كنند. اين فرودگاه در در تمامي روزهاي هفته شاهد پروازهاي داخلي و خارجي زيادي است. مسافرين به راحتي مي توانند در اين فرودگاه از تمامي امكانات بهرمند شوند.

اطلاعات پرواز و فرودگاه بخارست

بهترين زمان رزرو بليط هواپيماي بخارست

همانطور كه گفته شد آب و هواي بخارست چهار فصل است و مي توان در هر فصلي از ديدني هاي اين شهر لذت برد. اما شما نيز اگر تصميم به سفر به اين كشور را داريد مي توانيد در فصل پاييز و بهار از بهترين خدمات سفر و بليط هواپيماي بخارست استفاده كنيد. البته در فصل زمستان نيز به دليل كاهش سفر  و بارش برف مي توانيد از بهترين قيمت ها بهره ببريد و با قيمت هايي مناسب بليط هواپيما بخارست خود را رزرو كنيد. گاهي اوقات در فصل تابستان نيز به خاطر افزايش سفرها با تخفيفات ويژه براي رزرو بليط هواپيما بخارست رو به رو مي شويد. در هر زماني كه بليط هواپيما بخارست را رزرو مي كنيد مي توانيد از قيمت هاي باورنكردني بهرمند شويد. اين شهر در هر فصل چيزي براي ديدن دارد و مي توانيد هر زماني بليط آن را تهيه كنيد.

مدارك لازم براي رزرو بليط هواپيماي بخارست

همانطور كه مي دانيد در زمان سفر به كشور روماني بايد يك دعوتنامه از اين كشور داشته باشيد. اين دعوت نامه را بايد به همراه اصل گذرنامه كه داراي حداقل 6 ماه اعتبار است، سه قطعه عكس با زمينه سفيد و روشن، اصل شناسنامه به همراه كپي و ترجمه، اصل كارت ملي به همراه كپي و ترجمه، يك پرينت حساب براي نشان دادن تمكين مالي، برگه هاي مربوط به رزرو هتل، هزينه صدور ويزا و بيمه بين المللي براي مدت زمان اقامت در اين شهر و كشور به وقت سفارت روماني ارائه دهيد. البته در زمان تهيه بليط هواپيما بخارست نيز بايد اصل شناسنامه و كارت ملي خود را به همراه داشته باشيد تا بتوانيد بليط هواپيما بخارست را بخريد و راهي سفر شويد.

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط بخارست

هميشه براي سفر به كشورهاي ديگر مي توان از پروازهاي مستقيم و غير مستقيم استفاده كرد. پروازهاي مستقيم فرد را مستقيما به همان شهر يا كشور مورد نظر مي برند و پروازهاي غير مستقيم در مسير توقف دارند و بعد به سمت فرودگاه مورد نظر حركت مي كنند. پروازهاي بخارست نيز يا به صورت مستقيم انجام مي شوند و يا به صورت غير مستقيم. براي تهيه بليط هواپيمايي بخارست شركت ها و خطوط هوايي خدمات بي نظيري ارائه مي دهند تا مسافرين بتوانند از تمامي خدمات استفاده كنند. اين شركت ها و خطوط هوايي شامل قشم اير، تركيش، پگاسوس، آژين، امارات، فلاي دبي، قطري، ايرفلوت، اتريشي، تارم روماني و …مي باشند. تمامي اين خطوط هوايي از شهرهاي مختلف پرواز به مقصد بخارست به صورت مستقيم يا غير مستقيم پرواز دارند.

قيمت بليط هواپيماي بخارست در زمان هاي مختلف سال

يكي از چيزهايي كه در زمان سفر به بخارست بايد در نظر گرفت قيمت بليط هاي پرواز به اين شهر مي باشد. همانطور كه مي دانيد قيمت بليط هواپيما بخارست با پروازهاي مختلف و در فصول مختلف متفاوت مي باشد و  بر اساس زمان بايد هزينه متفاوتي پرداخت كرد. اما بهتر است بدانيد كه مي توانيد بليط هواپيما بخارست يك طرفه يعني رفت را با قيمت 800000 هزار تومان تهيه كرد و بليط رفت و برگشت بخارست را با قيمت 1700000 خريداري كنيد. البته اين قيمت هاي بليط هواپيما بخارست در فصول مختلف متفاوت مي باشد، يعني در فصل هاي مختلف قيمت هاي مختلفي براي بليط ارائه مي شود.

قيمت بليط هواپيماي بخارست در زمان هاي مختلف سال

چند نكته در زمان سفر به بخارست

جستجوي بليط بخارست

براي اينكه بتوانيد بليط هواپيمايي بخارست را تهيه كنيد مي توانيد به قسمت آخرين وضعيت بليط هواپيماي بخارست مراجعه كنيد. در اين قسمت شما مي توانيد از تمام اطلاعات پرواز باخبر شويد. اين قسمت مربوط به اطلاعاتي مانند نوع بليط هواپيماي بخارست مي باشد، يعني بليط رفت و يا بليط رفت و برگشت را مشاهده كنيد و نوع بليط را انتخاب كنيد و بعد مبدا، مقصد، تعداد مسافرين سفر، تاريخ سفر خود را با توجه به برنامه خود مشخص كنيد. وقتي دكمه جستجوي پروازها را بزنيد، تمامي پروازها با اطلاعات كامل نمايش داده مي شود. شما تمام اينكارها را مي توانيد به صورت غير حضوري و آنلاين انجام دهيد. اين اطلاعات همه روز به روز مي شوند و جاي هيچ گونه نگراني براي تهيه بليط بخارست وجود ندارد.

وقتي بليط هواپيمايي بخارست را تهيه مي كنيد و عازم اين شهر مي شويد، بهتر است پول خود را در جاي امن و مطمئن تبديل كنيد. اگر به بانك ها مراجعه كنيد، مي توانيد با بهترين نرخ ها ارز خود را تبديل كنيد. در اين شهر مي توانيد از تورهاي رايگان پياده روي استفاده كنيد. با گردش با اين تورها مي توانيد به طور رايگان تمامي نقاط گردشي در گوشه و كنار شهر را ببينيد. حتما در زمان بازديد از اين شهر سعي كنيد از تمام نقاط تاريخي و فرهنگي ديدن كنيد تا بيشترين استفاده را از سفر خود ببريد.

البته بايد بدانيد كه براي كاهش هزينه هاي خود بهتر است خودتان آشپزي كنيد. چرا كه اگر هميشه به رستوران برويد هزينه هايتان بالا مي رود. با مراجعه به سوپرماركت هاي ارزان مي توانيد از نرخ هاي ارزان تري برخوردار شويد.

بليط لحظه آخري بخارست

گاهي اوقات شركت هاي هواپيمايي كه تمامي بليط هواپيماي بخارست را به فروش نرسانده اند و يا اينكه كنسلي در مسافرين داشته اند، خدماتي متفاوت را به مسافرين ارائه مي دهند. اين بدان معناس كه چند ساعت مانده به پرواز بليط هواپيماي بخارست را با قيمت هاي استثنايي و ارزان با نام بليط هاي لحظه آخري به مسافرين ارائه مي دهد. اين بليط ها با قيمت هايي ارزان تر از ساعت اوليه ارائه مي شوند. مسافرين مي توانند با مراجعه به سايت از ساعت پرواز مطلع شوند و با توجه به شرايط خود بليط لحظه اخري بخارست را رزرو كنند. اين بليط ها بهترين فرصت ممكن را براي مسافرين ارائه مي دهند تا بتوانند با هزينه اي كمتر راهي سفر به بخارست شوند و براي تهيه بليط لحظه آخري هواپيما بخارست هيچ نگراني نداشته باشند. با مراجعه به سايت مي توانيد از تمامي خدمات بهرمند شويد.

ساير خدمات تهيه بليط بخارست

هميشه هر مسافري كه بليط بخارست را تهيه مي كند در كنار استفاده از خود بليط، از مزايايي ديگر آن نيز بهرمند مي شود.بليط هواپيماي بخارست را وقتي از ما تهيه مي كنيد به شما خدمات ديگري نيز ارائه مي دهيم. اين خدمات شامل ترانسفر فرودگاهي، بيمه مسافرتي براي سفري امن و مطمئن مسافر، اخذ ويزا، رزرو هتل در بهترين مكان ها با بهترين قيمت ها و حتي تورهاي گردشي در شهر مي باشد. با خريد بليط هواپيماي بخارست سفري خوب و خوش را براي خود و خانواده خود به ارمغان خواهيد آورد. تمامي اين خدمات در كنار رزرو بليط ارائه مي شود.

مدت زمان طول پرواز به بخارست

يكي از مسائلي كه در زمان تهيه بليط هواپيماي بخارست مورد اهميت مي باشد و مسافرين به آن توجه خاصي مي كنند، مدت زمان سفر از فرودگاه تهران به بخارست مي باشد. بهتر است بدانيد كه اين شهر در فاصله 2352 كيلومتري از شهر تهران قرار دارد. وقتي بليط هواپيما بخارست را تهيه مي كنيد به شما گفته مي شود كه مدت زمان سفر به اين شهر چيزي حدود سه ساعت و نيم مي باشد. البته گاهي اوقات به خاطر شرايط جوي و آب و هوايي اين زمان متفاوت است و زمان سفر به اين شهر بيشتر مي شود. شما نيز مي توانيد با تهيه بليط هواپيماي بخارست از بهترين شرايط سفر لذت ببريد و از نقاط گردشگري ديدن كنيد.

چند نكته در زمان سفر به بخارست

هزينه هاي سفر به بخارست

بعد از اينكه بليط هواپيماي بخارست را تهيه مي كنيد به فكر تخمين هزينه هاي سفر خود مي افتيد. هزينه هاي سفر به بخارست در چند زمينه است، هزينه حمل و نقل، هزينه غذا، هزينه هتل، هزينه گردش و تفريح و غيره.

 • هزينه غذاهاي اين شهر بستگي به خود شما دارد. در صورتي كه بخواهيد در رستوران غذا بخوريد اين هزينه ها كمي بالا مي رود. رستوران هاي اين شهر بهترين غذاها را به مشتريان ارائه مي دهند و فقط با خوردن سوپ مي توانيد كمي هزينه را كاهش دهيد. البته بايد بدانيد كه اين سوپ ها براي خود غذايي كامل هستند و با نان سرو مي شوند. البته همه رستوران ها گران نيستند، بلكه مي توانيد از غذاهاي سنتي شهر نيز بخوريد و لذت ببريد.
 • هزينه اقامت در اين شهر متفاوت است. اگر بخواهيد در هتل هاي ارزان بمانيد بايد چيزي حدود 100 تا 125 لئو پرداخت كنيد. البته خانه هايي نيز براي كرايه وجود دارند كه قيمت هاي آنها متغير است و مي توانيد در آنها اقامت كنيد.
 • هزينه حمل و نقل در اين شهر با اتوبوس ها و قطارها 4 لئو مي باشد. البته مي توانيد با استفاده از سيستم حمل و نقل مترو نيز  استفاده كنيد كه هزينه كمي دارند. البته تاكسي نيز وجود دارد كه هزينه آنها كمي بالا است.
 • مكان هاي تفريحي در اين شهر هزينه اي ندارند. بيشتر مكان هاي گردشي و تفريحي اين شهر رايگان هستند. مي توانيد از تمامي قله ها، كليساها و كوه ها رايگان ديدن كنيد، اما براي ورود به موزه ها بايد 20 تا 40 لئو پرداخت كنيد.
برچسب ها ،

بليط هواپيماي بدروم

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي بدروم

شهر بدروم يكي از شهر هاي محبوب و پر گردشگر كشور تركيه مي باشد. سواحل زيباي اين شهر از جمله مناطق جذاب بدروم مي باشد. بليط هواپيماي بدروم يكي از روش هاي رايج براي گردش و سفر به اين شهر مي باشد. شهر بدروم با توجه به آب و هواي مناسب و جاذبه هاي تفريحي متنوع بسيار مورد توجه ايرانيان مي باشد. شما با خريد بليط بدروم امكان سفر راحت و بدون دغدغه را در سريع ترين زمان ممكن براي خود ميسر مي كنيد. اينجا به نكاتي راجع به خريد بليط هواپيماي بدروم و بهترين زمان براي سفر به اين شهر اشاره مي كنيم.

آشنايي با شهر بدروم

شهر بدروم يكي از شهر هاي كشور تركيه مي باشد. جمعيت شهر بدروم نسبت به كلانشهر هاي كشور تركيه بسيار پايين مي باشد. شهر بدروم در جنوب غربي كشور تركيه و در همسايگي درياي اژه قرار دارد. سواحل شهر بدروم يكي از ااصلي ترين جاذبه هاي گردشگري اين شهر مي باشد. شهر بدروم هر ساله ميزبان چندين ميليونگردشگر از سراسر دنيا مي باشد. از جمله اهداف اصلي اقبال گردشگران براي سفر به شهر بدروم آب و هواي مناسب و مراكز تفريحي مناسب اين شهر مي باشد. يكي از اصلي ترين مخاطبان خريد بليط هواپيماي بدروم گردشگران و مسافران از نقاط مختلف دنيا مي باشند. گردش و تفريح در نقاط مختلف شهر بدروم بسيار جذاب مي باشد و شما هيچگاه از اين شهر خسته نخواهيد شد. شهر بدروم داراي فرودگاهي مجهز و بزرگ مي باشد. بهترين زمان براي گردش در اين شهر فصل تابستان مي باشد. بليط هواپيماي ارزان بدروم انتخاب مناسبي براي دانشجويان مي باشد.

شهر بدروم يكي از مناطق پر گردشگر كشور تركيه مي باشد. اين كشور با داشتن مراكز گردشگري مناسب يكي از كشور هاي گردشگر پذير در دنيا مي باشد. شهر بدروم داراي ساختمان هاي تجاري مختلفي مي باشد. اكثريت اين ساختمان ها كاربري تجاري و اقتصادي دارند. اين مناطق و ساختمان ها نشان دهنده ميزان اهميت و تاثير گذاري اين شهر در اقتصاد كشور مي باشد. با رزرو بليط هواپيماي بدروم امكان بازديد از اين مناطق تجاري براي شما فراهم مي شود. بازار ها و مراكز خريد بزرگ و مجهز يكي ديگر از نشانه هاي اقتصاد پوياي شهر بدروم مي باشد. رزرو بليط چارتر هواپيماي بدروم امكان رشد اقتصادي اين شهر را فراهم مي كند.

آشنايي با شهر بدروم

فرهنگ مردم شهر بدروم

مردم كشور تركيه مردمي سنت دوست و خونگرم مي باشند. با توجه به حضور زياد گردشگران مردم اين كشور داراي روابط اجتماعي مناسبي با گردشگران مي باشند. بيشتر آثار هنري و فرهنگي اين كشور مربوط به دوره حكومت عثماني مي باشد. اكثريت مردم شهر بدروم به زبان تركي صحبت مي كنند. توانايي ارتباط گرفتن با مردم به زبان انگليسي به خصوص در مناطق گردشگري اين كشور فراهم مي باشد. اكثريت مردم شهر بدروم مسلمان مي باشند و اقليت هاي ديني مختلفي در اين شهر وجود دارد. سرگرمي هاي متنوع اين شهر شامل بازديد از ساحل زيبا و بازار هاي مجهز شهر مي باشد. رزرو بليط هواپيماي بدروم امكان بازديد از جاذبه هاي ديدني معروف اين شهر را براي شما فراهم مي كند. بازديد از بنا هاي تاريخي شهر بدروم از جمله تفريح هاي اصلي گردشگران مي باشد. فرهنگ مردم كشور تركيه داراي تشابهات زيادي با مردم كشور ايران مي باشد.

فرودگاه هاي بين المللي شهر بدروم

همانطور كه گفته شداين شهر با تور بدروم هر ساله ميزبان تعداد زيادي گردشگر از سراسر دنيا مي باشد. وجود فرودگاه هاي مجهز و كاربردي يكي از موارد مهم در جذب گردشگر مي باشد. فرودگاه شهر بدروم يكي از فرودگاه هاي بين المللي و پرتردد كشور تركيه مي باشد. اين فرودگاه در فاصله كمي نسبت به شهر قرار داشته و شركت هاي هواپيمايي مختلفي از سراسر دنيا داراي پرواز به مقصد اين فرودگاه مي باشند. امكان رزرو بليط هواپيماي بدروم شرايط حمل و نقل مردم اين شهر را بسيار راحت مي كند. ارائه امكانات مناسب و خدمات عالي از خصوصيات اين فرودگاه مي باشد.

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط بدروم

براي سفر به شهر بدروم و رزرو بليط بدروم شما مي توانيد هم به صورت مستقيم و هم به صورت غير مستقيم به اين شهر سفر كنيد. شركت هاي هواپيمايي داخلي و خارجي مختلفي در اين راستا خدمات ارائه مي دهند. پرواز هاي داخلي و مستقيم از ايران معولا با ايرلاين هاي ايران اير و ماهان انجام مي گيرد. شركت هاي هواپيمايي اصلي خارجي ارائه دهنده خدمات به مسافران و مردم بدروم عبارتند از تركيش ايرلاينز، هواپيمايي امارات، اتحاد، قطر ايرويز، اطلس اير و بسياري ديگر از ايرلاين هاي خارجي مي باشد. شما مي توانيد رزرو بليط هواپيماي بدروم را با استفاده از سايت هاي مرتبط داخلي يا خارجي انجام دهيد.

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط بدروم

خريد بليط هواپيماي بدروم

يكي از اصلي ترين دلايل خريد بليط بدروم، اهداف گردشگري و توريستي مي باشد. البته بسياري از دانشجويان و كاركنان نيز براي خريد اين بليط به سايت ها مراجعه مي كنند. گاهي نيز افراد از آژانس هاي مسافرتي يا سايت هاي اينترنتي رزرو و خريد بليط استفاده مي كنند. خريد بليط هواپيماي بدروم در شرايط كنوني هم از طريق سايت هاي فروش بليط اينترنتي خارجي و هم سايت هاي داخلي امكان پذير مي باشد. كشور هاي اطراف مانند تركيه، امارات و قطر نيز داراي پرواز هاي متعددي به سمت فرودگاه هاي شهر بدروم مي باشند. ايرلاين هاي داخلي متعددي نيز از كلان شهر هاي ايران داراي پرواز مستقيم به شهر بدروم مي باشند. بليط هواپيماي بدروم يكي از روش هاي سفر راحت و سريع به بدروم و ديگر شهر هاي محبوب كشور تركيه مي باشد. بدروم يكي از شهر هاي صنعتي و جذاب جهان مي باشد. شهر بدروم نيز با داشتن جاذبه هاي مجلل و متنوع داراي محبوبيت خاصي ميان گردشگران است.

بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيماي بدروم

بهترين زمان سفر و خريد بليط بدروم فصل هاي بهار و تابستان مي باشد. هر دو فصل اشاره شده داراي جذابيت هاي زيادي براي گردشگران مي باشد. براي رزرو بليط هواپيماي بدروم، بهترين زمان فصل بهار مي باشد. با توجه به آب و هواي مناسب و شرايط اقامتي عالي اين شهر اين فصل بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيماي چارتر بدروم مي باشد. البته فصل تابستان نيز با وجود هواي گرم داراي جذابيت هاي ويژه اي براي گردشگران به خصوص در سواحل مي باشد.

پرواز ها به مقصد شهر بدروم از شهر هاي مختلف ايران و كشور هاي همسايه صورت مي پذيرد. شما مي توانيد با خريد بليط پرواز به شهر هاي پر تردد كشور تركيه به صورت زميني به شهر بدروم سفر كنيد. كلان شهر هاي داخلي ايران مانند تهران و مشهد داراي پرواز مستقيم به شهر بدروم مي باشند. شما مي توانيد از شهر هاي استانبول، دوحه، دبي، شارجه و بسياري ديگر از شهر هاي داراي پرواز مستقيم به مقصد بدروم اقدام به رزرو بليط هواپيماي سيستمي بدروم كنيد. در زمان هاي شلوغ و پر گردشگر سال خريد بليط بدروم كمي سخت شده و امكان رزرو آن با قيمت مناسب سخت مي شود. با توجه به ارائه شركتي اكثر بليط هواپيماي بدروم براي رزرو آن بايد از چند روز قبل نسبت به خريد بليط اقدام كنيد.

مدارك لازم براي رزرو و خريد بليط هواپيماي بدروم

يكي از مزاياي رزرو بليط هواپيماي بدروم عدم نياز به اخذ ويزا مي باشد. ايرانيان براي سفر با تور تركيه نيازي به اخذ ويزا ندارند. ارائه گذرنامه خود و همراهانتان براي سوار شدن به هواپيما و ورود به خاك كشور تركيه كافي مي باشد. ارائه مشخصات كامل همراهان به همراه مداركشان و همچنين تعيين تاريخ دقيق از جمله موارد مهم در خريد بليط بدروم مي باشد. امكان خريد بليط هواپيماي بدروم از از مبدا كشور هاي تركيه، قطر و امارات و بسياري ديگر از كشور هاي اطراف ايران وجود دارد. شما براي خريد بليط مي توانيد هم به صورت حضوري و هم به صورت اينترنتي مدارك مورد نياز خود را ارائه دهيد.

مدارك لازم براي رزرو و خريد بليط هواپيماي بدروم

قيمت بليط هواپيماي بدروم در فصل هاي مختلف سال

قيمت بليط هواپيماي بدروم در فصل بهار

شهر بدروم داراي آب و هوايي گرم و مرطوب مي باشد. فصل هاي گرم اين شهر طولاني تر از فصل هاي سرد يال مي باشند. ميانگين دمايي در شهر بدروم معمولا بالا مي باشد. فصل بهار اين شهر يكي از بهترين زمان ها براي بازديد از اين شهر مي باشد. بيشتر رزرواسيون بليط بدروم مربوط به اهداف گردشگري در اين فصل مي باشد به همين دليل  فصل بهار گرانترين قيمت را بين ساير فصل هاي سال دارد. بارش هاي بهاري و گرماي متناسب هوا از جمله خصوصيات فصل بهار شهر بدروم مي باشد. خريد بليط بدروم در فصل بهار را به شما توصيه مي كنم.

قيمت بليط هواپيما بدروم در فصل تابستان

تابستان هاي شهر بدروم معمولا بسيار گرم مي باشد. ميانگين دماي هوا در اين فصل از سال در حدود 35 درجه سانتي گراد مي باشد. تغييرات دما در فصل تابستان در شهر بدروم بسيار كم مي باشد. گردش در اين شهر در اين فصل نياز به تجهيزات مقابله با گرما مي باشد. اين فصل يكي از فصل هاي محبوب براي گردشگران به خصوص براي شنا در سواحل اين شهر مي باشد. قيمت بليط هواپيماي بدروم در اين فصل بستگي به شرايط سفر مسافران دارد. تعداد گردشگران و مسافران پروازي به اين شهر در اين فصل افزايش مي يابد.

قيمت بليط هواپيماي بدروم و در فصل پاييز

فصل پاييز يكي از بهترين فصول سال براي گردش در شهر بدروم مي باشد. ميانگين دمايي مناسب و بارش هاي پراكنده آب و هوايي دلنشين را براي گردشگران فراهم مي كند. ريزش برگ درختان در اين فصل جلوه اي زيبا به خيابان هاي شهر بدروم مي دهد. در مجموع فصل هاي بهار و پاييز را از جمله بهترين زمان ها براي بازديد از اين شهر مي دانند. يكي از فصل هايي كه قيمت بليط پرواز به سمت اين شهر افزايش مي يابد فصل پاييز است. با توجه به افزايش قيمت بليط سعي كنيد از مدت ها قبل نسبت به رزرو بليط اقدام كنيد.

قيمت بليط هواپيماي بدروم و در فصل پاييز

قيمت بليط هواپيماي بدروم در فصل زمستان

زمستان هاي شهر بدروم ملايم و معتدل مي باشد. تغييرات دمايي در فصل زمستان اين شهر بسيار كم مي باشد. وجود نسيم هاي ملايم و بارش هاي باران اين فصل از جمله زمان هايي است كه بسياري از گردشگران مي توانند از اين شه بازديد كنند. فصل زمستان اين شهر معمولا همراه با رطوبت و بارندگي مي باشد. قيمت بليط هواپيماي بدروم در اين فصل نيز با توجه به تغييرات دمايي آن مي تواند بسيار متغير باشد. رزرو بليط سفر به شهر بدروم در فصل زمستان براي دانشجويان و كساني كه در اين شهر شاغل مي باشد مناسب است.

نكات مهم در خريد بليط هواپيما بدروم

در رزرو بليط بدروم سعي كنيد از چند روز قبل از سفر اقدام كنيد زيرا در زمان هاي شلوغ قيمت ها بسيار گران مي شود. ارائه بليط هواپيماي بدروم، گذرنامه و سوار شدن به هواپيما الزامي مي باشد. سعي كنيد چند ساعت قبل پرواز به فرودگاه برويد. حمل و نقل عمومي در شهر بدروم معمولا با تاكسي، مترو و اتوبوس هاي درون شهري انجام مي شود. بازديد از خيابان هاي مهم شهر و بازار هاي مجلل بدروم را به شما پيشنهاد مي كنم. قدم زدن در خيابان هاي شهر بدروم همواره يكي از بهترين تفريح ها و گردش هاي مسافران مي باشد. بازديد از سواحل اين شهر يكي از اصلي ترين برنامه هاي سفر به شهر بدروم مي باشد. خيابان هاي قديمي و معماري زيبا از خصوصيات ديگر اين شهر مي باشد.

جاذبه هاي گردشگري و ديدني تور بدروم

خريد بليط هواپيماي بدروم يكي از بهترين فرصت ها براي بازديد از مناطق گردشگري و زيباي اين شهر مي باشد. همانطور كه گفته شد قسمت زيادي از گردشگران براي بازديد از مناطق ديدني و جاذبه هاي شهر بدروم به اين شهر سفر مي كنند.  در كنار كار و تحصيل تعداد زيادي از مسافران براي گردش و تفريح به اين شهر سفر مي كنند. اين شهر علاوه بر جاذبه هاي گردشگري مجلل داراي جاذبه هاي تفريحي متنوعي مي باشد. از جمله جاذبه هاي گردشگري اين شهر مي توان به قلعه بدروم، آرامگاه هاليكارناسوس، موزه دريايي بدروم، كارخانه كشتي سازي عثماني، دروازه ميندوس، تئاتر باستاني، مسجد توركويوسو، مسجد تپه چيك، بازار تورگوتوريس و تور سافاري اشاره كرد. در اين قسمت به تعدادي از جاذبه هاي مهم گردشگري در شهر بدروم اشاره شده است.

جاذبه هاي گردشگري و ديدني تور بدروم

قلعه بدروم

يكي از بنا هاي جذاب و تاريخي اين شهر قلعه بدروم مي باشد. اين قلعه زيبا و مرتفع در قرن 15 ام ميلادي ساخته شده است. اين قلعه زيبا توسط شواليه هاي هوسپيتالر ساخته شده است. موزه باستان شناسي اين قلعه كه در زير آب قرار دارد يكي از جاذبه هاي اصلي اين بنا مي باشد. اين موزه يكي از منحصر به فرد ترين موزه هاي دنيا مي باشد. براي تماشاي مناظر زيباي شهر به بالاترين قسمت قلعه رفته از تماشاي مناظر لذت ببريد.

آرامگاه هاليكارناسوس بدروم

يكي از بهترين بنا ها براي بازديد در شهر بدروم آرامگاه هاليكارناسوس است. اين آرامگاه يكي از عجايب هفتگانه مي باشد. اين آرامگاه يكي از بناهاي ساخته شده توسط پادشاه ماسول مي باشد. خريد بليط هواپيماي بدروم امكان بازديد از اين بناي تاريخي زيبا را براي شما فراهم مي كند.

كارخانه كشتي سازي عثماني بدروم

يكي از جاذبه هاي معروف شهر بدروم كارخانه كشتي سازي اين شهر مي باشد. اين بناي زيبا و جذاب يكي از بهترين نقاط براي گردش و تفريح گردشگران در  شهر بدروم مي باشد. اين اثر تاريخي مربوط به دوره حكومت عثماني ها مي باشد. اين كشتي در قرن 18 ام و 19 ام ميلادي مورد هجوم دزدان دريايي واقع شده است. امروزه در محل اين كشتي نمايشگاه هاي فرهنگي و هنري مختلفي برگزار مي شود. سنگ قبر هاي تاريخي و باستاني زيادي نيز در اطراف اين كشتي ديده مي شود.

برچسب ها ،

بليط هواپيماي بلگراد

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي بلگراد

هر زماني كه قصد مسافرت داشتيد مي توانيد يكي از شهر هاي خوب و نزديك مانند بلگراد كشور صربستان را انتخاب كرده و با بليط هواپيماي بلگراد به اين شهر سفر كنيد تا لحظاتي زيبا را سپري كنيد. با ما همراه باشيد تا بيشتر در مورد سفر به اين كشور زيبا براي شما بگوييم.

آشنايي با شهر بلگراد

شهر بلگراد بزرگ ترين شهرها كشور صربستان به حساب مي آيد و همچنين اين شهر پايتخت كشور صربستان نيز مي باشد. شهر بلگراد به زبان صربي مي باشد و معني آن شهر سفيد است. شهر بلگراد در سال 1521 ميلادي توسط دولت عثماني به تصرف در آمد و تا سال 1841 ميلادي نيز زير سلطه ي همين امپراطوري بود و در اين سال در طي جنگ هاي اين دولت با كشور اتريش، شهر بلگراد از زير سلطته دولت عثماني خارج شد و جزء امپراطوري اتريش و مجارستان قرار گرفت. در سال 1918 ميلادي بعد از بين رفتن اين امپراطوري تا سال 2003 اين شهر زير نظر يوگسلاوي بود و پايتخت آن محسوب مي شد.

شهر بلگراد در بين دو رودخانه ي كشور صربستان يعني دانوب و ساوا قرار گرفته است. شهر بلگراد به دليل داشتن جمعيتي حدود يك ميليون و دويست هزار نفر بزرگ ترين شهر كشور صربستان مي باشد ولي با محاسبه ي افرادي كه در حومه ي شهر بلگراد زندگي مي كنند اين جمعيت به دو ميليون نفر نيز مي رسد و با اين احتساب اين شهر جزء بزرگترين شهر هاي جنوب شرق اروپا مي باشد. شهر بلگراد حدود 4 درصد از مساحت كل كشور صربستان را به خود اختصاص داده است و همچنين در اين 4 درصد، 15 درصد از جمعيت اين كشور را قرار داده است.

اكثر مردمي كه در شهر بلگراد زندگي مي كنند اصليتي مجارستاني دارند و اين ها بازماندگان امپراطوري اتريش و مجارستان مي باشند كه در قديم اين شهر زير سلطه ي آنان بوده است. شهر بلگراد در قديم داراي مسجد هاي بسياري بوده است اما در حال حاضر يك مسجد در اين شهر به جا مانده است كه به نام مسجد بايراكلي مي باشد و همچنين اين شهر يك كليساي بزرگ به نام كليساي سنت ساوا را در خود جاي داده است.

آشنايي با شهر بلگراد

آب و هواي شهر بلگراد

شهر بلگراد داراي تابستان هايي گرم و زمستان هايي سرد مي باشد و آب و هواي آن بسيار شبيه به كشور ايران است. در سرد ترين شرايط آب و هوايي دماي هواي شهر بلگراد به صفر درجه ي سانتي گراد مي رسد و در فصل تابستان دماي اين شهر تا 40 درجه ي سانتي گراد هم مي رسد ولي هواي اين شهر در فصل بهار بسيار عالي بوده  كه بين 10 تا 15 درجه ي سانتي گراد است.

معمولا آب و هواي شهر بلگراد و كشور صربستان تابع هواي كشور روسيه و قاره ي آفريقا مي باشد و به همين دليل بسيار مورد تغيير قرار مي گيرد. اين حرف بسيار درست است كه مي گويند چه كسي با اين آب و هواي شهر بلگراد قادر به سفر به اين شهر است اما اين دما ها فقط  بر روي كاغذ ثبت شده اند و گاهي اوقات رخ مي دهد ولي در واقعيت شهر بلگراد يك شهر خوش آب و هوا است و شما مي توانيد فصل زمستان را براي سفر به اين شهر انتخاب كنيد و بليط هواپيماي بلگراد را تهيه نماييد.

اگر به شما توصيه مي شود بليط بلگراد را در فصل زمستان تهيه نماييد اين دليل بر اين نيست كه شهر بلگراد در بقيه ماه هاي سال بد بوده و شما در اين ماه ها از سفر خود منصرف شويد بلكه فصل زمستان بهترين فصل براي سفر به شهر بلگراد است.

بهترين زمان سفر به شهر بلگراد

همان‌ طور كه گفته شد بهترين زمان سفر به كشور بلگراد براي هركسي به خود او بستگي دارد اما فصل تابستان بهترين زمان پرواز است. در اين فصل كشور بلگراد بسيار سرسبز است و با سفر به اين شهر حس آرامش به شما دست مي دهد. به اين نكته هم بايد توجه كرد كه شما وقتي بليط هواپيماي بلگراد دريافت مي كنيد بهترين زمان شما براي سفر تاريخ درج شده روي بليط بلگراد است اما باز هم اين امكان براي شما فراهم شده كه اگر بخواهيد تاريخ بليط هواپيماي بلگراد خود را عوض كنيد قادر به اين كار باشيد ولي با رعايت شرايط در خصوص اين موضوع كه اين شرايط از طرف شركت هاي هواپيمايي گذاشته مي شود.

فرودگاه بين المللي شهر بلگراد

شهر بلگراد داراي فرودگاه بين المللي نيكولا تسلا مي باشد در فاصله اي حدود 18 كيلومتري از شهر واقع شده است. اين فرودگاه از معروف ترين فرودگاه هاي كشور صربستان مي باشد به طوري كه اكثر ايرلاين هاي جهان به اين فرودگاه مسير دارند. فرودگاه نيكولا تسلا داراي دو سالن مي باشد كه به صورت 24 ساعته كار مي كند. اگر شما بليط هواپيماي بلگراد را تهيه مي كنيد و مي خواهيد به اين فرودگاه برسيد مي توانيد هم از خودروي شخصي، تاكسي، ميني بوس و اتوبوس استفاده كنيد چرا كه براي همه ي آن ها به فرودگاه مسيري وجود دارد.

در اين فرودگاه علاوه بر امكاناتي كه نام برده شد امكانات ديگري همچون دفتر هاي فروش بليط، نمازخانه، بانك و عابر بانك، پاركينگ، صرافي، رستوران، كافه، اينترنت پرسرعت رايگان، كيوسك هاي مخابراتي رايگان، قسمت امانات، آرايشگاه، مركز ماساژ و زيبايي، مركز پزشكي، خدمات باربري، سرويس بهداشتي، چرخ هاي دستي و انواع مغازه ها وجود دارد كه دليل آن ها مسافر ها و توريست هاي داخلي و خارجي است كه هر ساله به اين شهر سفر مي كنند. همين امكانات باعث شده كه بليط بلگراد در همه جاي ايران پر فروش باشد و هر ساله توريست هاي زيادي از نقاط مختلف جهان به اين شهر بيايند و همچنين باعث شده بليط هواپيماي بلگراد جزء پر طرفدار ترين بليط ها در جهان قرار بگيرد.

فرودگاه بين المللي شهر بلگراد

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط بلگراد

در اين فرودگاه شركت هاي زيادي فعاليت مي كنند كه همه ي آن ها به صورت رفت و برگشتي اند مگر در شرايط خاص كه به صورت يك طرفه قرار گيرند و شركت هاي موجود در اين فرودگاه عبارتند از: ايجين اير لاينز، اير قاهره، اير صربيا، الين اير، هاينان اير لاينز، تونس اير.

شما زماني كه بليط هواپيماي بلگراد را دريافت مي كنيد نگران رفاه خود در اين فرودگاه و هواپيما ها نباشيد زيرا كه محيط فرودگاه و هواپيما ها از كيفيت بالايي برخوردار است و شما براي سفر به شهر بلگراد از هر جاي دنيا مي توانيد بليط بلگراد را تهيه نماييد. 

بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيماي بلگراد

ابتدا بايد گفت كه بهترين زمان سفر با تور بلگراد براي هر فردي بستگي به شرايط آن فرد دارد اما بهترين زمان براي گرفتن بليط هواپيماي بلگراد فصل تابستان است زيرا كه در اين فصل مدت زمان بيشتري را مي توانيد در سفر باشيد و همچنين از نظر آب و هوايي شهر بلگراد شرايط خوبي خواهد داشت ولي بايد خاطر نشان كرد كه در اين فصل بليط بلگراد بسيار گران و كمياب مي شود.  در هر سفري كه افراد مي خواهند به شهر بلگراد انجام دهند ابتدا بايد به زماني كه مي توانند مسافرت خود را شروع كنند نگاه كنند و بعد به ساير امور بپردازند چون شهر بلگراد و بليط بلگراد در هر زماني وجود دارد.

بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيماي بلگراد فصل هايي است كه مسافرين كمتري به اين شهر سفر مي كنند و قيمت بليط بلگراد بسيار پايين است اما اگر شما دوست داريد در زمان هاي شلوغ نيز به اين شهر برويد مي توانيد از مدتي قبل تر از طريق سايت بليط هواپيمايي ارزان بلگراد را دريافت كنيد كه ديگر نه نگران رزرو بليط بلگراد و نه نگران هزينه زياد بليط بلگراد باشيد.

بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيماي بلگراد

مدارك لازم براي خريد بليط هواپيماي بلگراد

وقتي شما به سايت براي خريد بليط هواپيماي بلگراد مراجعه مي كنيد نيازي به ارائه هيچ گونه مدركي نيست و فقط بايد اطلاعات آن ها را به درست وارد نماييد و فقط در روز پرواز مدارك را براي تطبيق دادن بايد به مأموران گيت تحويل دهيد اما اگه به صورت حضوري به شركت هاي مسافربري براي خريد و تهيه بليط بلگراد مراجعه مي كنيد بايد حداقل يك مدرك شناسايي از خود به آن ها ارائه دهيد و در شرايط خاص از شما مدارك ديگري هم مي خواهند مانند آن كه عكس مدرك شناسايي تحويلي شما با شما مطابقت نكند و يا جزء اتباع خارجي باشيد.

قيمت بليط هواپيماي بلگراد در فصل هاي مختلف سال

قيمت بليط هواپيماي بلگراد در فصل بهار

* ماه فروردين: در اوايل اين ماه با توجه به مناسب و فرا رسيدن عيد نوروز و استقبال بيش از حد مردم ايران و جهان قيمت بليط هواپيماي بلگراد بسيار افزايش مي يابد. ماه ارديبهشت: در اين ماه به دليل كم تر شدن استقبال از بليط بلگراد، قيمت ها نيز روال عادي خود را طي مي كند. ماه خرداد: در اواخر اين ماه به دليل اين كه امتحانات دانش آموزان تمام مي شود دوباره قيمت بليط هواپيماي بلگراد بالا مي رود اما به هنوز به حد قيمت اين بليط ها در ماه فروردين نمي رسد.

قيمت بليط هواپيماي بلگراد در فصل تابستان

در اين فصل بليط بلگراد زياد مورد استقبال قرار نمي گيرد زيرا در زمان مدارس است و اكثر افراد سركار هستند و به همين دليل بليط هواپيماي بلگراد در اين با تخفيف هاي خوبي عرضه مي شود.

قيمت بليط هواپيماي بلگراد در فصل پاييز و زمستان

در تمام اين دو فصل استقبال از بليط هواپيماي بلگراد به بالا ترين حد خود مي رسد و به همين دليل قيمت هاي بليط بلگراد سر به فلك مي كشد.

چند نكته در مورد تهيه بليط هواپيماي بلگراد

 • نكته اول در مورد تهيه بليط است كه شما دو راه براي تهيه بليط هواپيماي بلگراد در پيش داريد كه اولين راه آن مراجعه به سايت هاي شركت هاي هواپيمايي مد نظرتان است و دومين راه مراجعه حضوري به دفتر هاي هواپيمايي مي باشد ولي بايد دقت كنيد كه هر كدام از راه ها را كه انتخاب مي كنيد، اطلاعاتي كه به افراد مربوطه مي دهيد بايد درست باشد و با مشخصات شما يا مسافر هم خواني داشته باشد اما اگر اين گونه نباشد شما يا مسافر به عنوان فرد بدون بليط محسوب مي شويد و قادر به پرواز با هواپيما نخواهيد بود.
 • اگر شما همراه خود كودك زير شش سال داريد نياز نيست براي او بليط تهيه كنيد اما اگر بخواهيد براي او صندلي بگيريد بايد يك بليط با نام والدين او و با هزينه ي يك فرد بالغ براي او تهيه نماييد.
 • بليط هر گونه ناوگان حمل و نقلي در يك مدت زمان مشخصي قابل استرداد يا برگشت مي باشد اما معمولاً درصدي از مبلغ پول از آن كسر مي شود.

چند نكته در مورد تهيه بليط هواپيماي بلگراد

اقامت در شهر بلگراد

در ابتدا بايد به اين توجه داشته باشيم كه در زمان سفر و اقامت در شهر بلگراد امكانات رفاهي خود مانند هتل، وسيله ي رفت و آمد و … را فراهم كنيد. بعد از اين كه شما اقدامات بالا را انجام داديد بايد به دنبال يافتن مراكز تفريحي و گردشگري شهر بلگراد بگرديد. نكات ديگري هم مانند اين كه از رستوران هاي مطمئن غذا تهيه نماييد، به هركسي اعتماد نكنيد و … وجود دارد كه بايد به آن ها هم توجه كرد. بهتر است اين قضيه را هم بگويم كه اگر شما بليط هواپيماي بلگراد تهيه مي كنيد و به اين شهر سفر مي كنيد ولي از مناطق ديدني آن بازديد نمي كنيد بهتر است به جاي تهيه بليط بلگراد، بليط شهر ديگري را تهيه كنيد و يا اصلاً اقدام به اين كار نكنيد.

مراكز ديدني و تاريخي در شهر بلگراد

حال كه شما قصد شركت در تور صربستان را داريد بهتر است چند مركز ديدني اين شهر را بشناسيد و با شناختن اين مركز ها مي توانيد از سفر خود لذت ببريد. در سطر زير به چند مورد از مراكز تفريحي و ديدني اشاره مي كنيم.

كليساي سنت ساوا بلگراد

يكي از زيبا ترين كليسا ها و سازه هاي كشور صربستان مي باشد و علاوه بر آن بزرگ ترين كليساي ارتدكس در منطقه ي بالكان مي باشد. كليساي سنت ساوا يكي از مراكزي است كه بخش مهمي از تاريخ كشور صربستان را در خود گنجانده است و نمادي از سپاس گذاري مي باشد.

برج هاي كالمگدان بلگراد

يكي از مناطق نظامي شهر بلگراد اين برج ها مي باشند كه داراي برج هايي است كه سر به فلك كشيده اند. برج هاي كالمگدان يكي از زيبا ترين نقاط شهر بلگراد مي باشد كه در بين مسافران و گردشگران محبوبيت و شهرت خاصي دارد. اين برج هاي نظامي علاوه بر داشتن برج هاي زيبا داراي يك كليسا، يك موزه و چندين پارك زيبا و مشهور در درون خود مي باشد.

ويكتور گالمدان بلگراد

اين اثر زيبا يك مجسمه براي قدرداني از پيروزي صربستان برا دولت عثماني مي باشد و در طي جنگ جهاني اول ساخته شده است.اين مجسمه ي زيبا داراي ارتفاعي حدود 14 متر مي باشد و از معروف ترين آثار اين شهر به شمار مي آيد.

موزه نيكولا تسلا بلگراد

موزه ي نيكولا تسلا به نام يكي از دانشمندان مشهور دنيا و جهان است كه در اصل صربستاني بوده است و اين موزه بر اساس وصيت او ساخته شده است و تمامي اموال او در اين محل نگداري مي شود. اين موزه ي زيبا در اصل مكاني براي نگه داري اموال آن دانشمند بزرگ مي باشد كه بسيار هم با ارزش مي باشد و به همين دليل به ثبت جهاني يونسكو در آمده است و اين اهميت و بزرگي آن دانشمند را نشان مي دهد.

موزه نيكولا تسلا بلگراد

خيابان اسكادارليا

يكي از خيابان هاي زيبا ي شهر بلگراد كه به روح اين شهر معروف است، خيابان اسكادارليا مي باشد كه با وجود گروه هاي موسيقي در اين خيابان مي توانيد از قدم زدن در اين خيابان لذت ببريد و همچنين بافت قديمي اين خيابان زيبايي آن را دو چندان مي كند. خيابان اسكادارليا داراي رستوران ها، كافه هاي سنتي و بافت هاي قديمي مي باشد و همين امر باعث شده كه اين خيابان از جاذبه هاي شهر بلگراد و كشور صربستان قرار گيرد و مسافران و گردشگران زيادي از آن ديدن كنند.

كليساي جامع سنت مارك

كليساي جامع سنت مارك جزء بزرگ ترين كليسا هاي كشور صربستان به شمار مي رود كه در سال 1940 ميلادي در كنار كليساي چوبي اثر سال 1835 ميلادي ساخته شده است. در اين كليسا مي توان از مجسمه ي موزاييكي مارك مقدس و همچنين نماد هاي تاريخي و مذهبي بسيار كشور صربستان ديدن كرد.

آدا سيگناليا بلگراد

يكي از تفريح گاه هاي زيبا و مشهور در بين مسافران و گردشگران مي باشد كه بسيار شبيه به جزيره ي مصنوعي مي باشد و اين مكان زيبا بر روي رودخانه ي ساوا ساخته شده است. در آدا سيگناليا تفريح هاي بسياري از جمله ي دوچرخه سواري، اسكيت، پياده روي دور رودخانه، اسكي روي آب، بانجي جامپينگ، تنيس، راگبي، قايقراني و … وجود دارد كه مي توانيد به آن ها بپردازيد.

برچسب ها ،

بليط هواپيماي بمبئي

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي بمبئي

تمامي مسافران مي توانند بليط هواپيماي بمبئي  را از سايت هاي مربوطه خريداري كنند. هم چنين بليط بمبئي را مي توان از آژانس هاي مربوطه خريداري كرد. شما مي توانيد در فصل هاي مناسب بليط هواپيماي ارزان بمبئي را با قيمت ارزان تري خريداري كنيد. براي خريد بليط بمبئي تمامي مدارك لازم در زمان خريد را به همراه داشته باشيد.

آشنايي با شهر بمبئي

شهر بمبئي يكي از مهم ترين شهرهاي كشور هند مي باشد. كه داراي 603 كيلومتر مربع مساحت و 13،000،000 نفر جمعيت دارد و 14 متر از سطح دريا فاصله دارد در اين شهر بارش بسيار مشاهده مي شود. اين شهر در غرب هند واقع شده است. اين شهر از پرجمعيت ترين شهرهاي كشور هند است و در رده چهارم قرار گرفته است. شهر بمبئي از نظر تجارت و درآمد اقتصادي توسعه بسيار گسترده اي از خود نشان داده است و به همين دليل از شهرهاي پرتجارت هند به شمار مي آيد. بسياري از مردمان هندي از ديگر شهرها به اميد به دست آوردن يك شغل مناسب به اين شهر مهاجرت مي كنند.به همين دليل جمعيت اين شهر روز به روز افزايش مي يابد. اين شهر به دليل موقعيت كاري و تجارتي بسيار خوبي كه دارد در بين شهرهاي هند بسيار معروف مي باشد و يك ششم ارزش توليدي هند به اين شهر وابسته مي باشد. شهر بمبئي هر ساله توريست و گردشگران بسياري را در دل خود جاي مي دهد زيرا به دليل زيبايي و جاذبه هايي كه دارد توجه هر گردشگري را به خود جذب مي كند.

آشنايي با شهر بمبئي

آب و هواي شهر بمبئي

شهر زيباي بمبئي با داشتن چهار فصل آب و هواي بسيار خوبي را دارا مي باشد. در شهر بمبئي هوا در فصل تابستان ملايم و معتدل مي باشد ميانگين بارش در اين شهر براساس گفته كارشناسان 1000 تا 1500 ميلي متر بوده است و ميانگين بيشينه دما در شهر بمبئي 27 سانتي گراد است. شهر بمبئي بارش هاي بسياري را در طول سال مشاهده مي كند به همين دليل اين شهر مكان بسيار مناسبي براي ورزش هاي آبي مي باشد. اين شهر در فصل هاي بهار و تابستان بيشتر مورد توجه و مسافرت گردشگران قرار مي گيرد؛ زيرا در اين فصول آب و هواي بسيار خوبي را دارد كه مسافران از بازديد شهر از لحاظ هوا اذيت نمي شوند؛

اما در فصل زمستان و در اواخر فصل پاييز هواي شهر بمبئي رو به سردي مي رود؛ و گاهي نيز سرماي طاقت فرسايي تمامي نقاط شهر را احاطه مي كند. به همين دليل بسياري از گردشگران در فصل هاي تابستان و بهار در اين شهر مشاهده مي گيردد؛ و بيشتر مسافران با هواپيما به اين شهر سفر كردن را انتخاب مي كنند و در اين فصل ها بليط هواپيماي بمبئي بسيار پرفروش است و گاهي نيز ظرفيت پر مي شود و بليط هواپيماي بمبئي تمام مي شود. به همين منظور بهتر است بليط بمبئي خود را زودتر رزرو نماييد. اين شهر داراي جاذبه هاي زيبا و عالي مي باشد. به شما توصيه مي شود در ميان انتخاب هاي خود براي سفر حتماً شهر بمبئي را نيز در نظر داشته باشيد.

بهترين زمان براي سفر به بمبئي

بهترين زمان براي پرواز به شهر بمبئي در تمام روزهاي سال امكان پذير است. و مسافران مي توانند در هر زماني كه مي خواهند با تور هند به اين شهر سفر كنند مي توانند بليط خود را به اين شهر رزرو كنند. رزرو بليط هواپيماي بمبئي براي تمامي مسافرين از همه جاي كشور امكان پذير است. شهر بمبئي هر چهار فصل آماده پذيراي مسافران خود مي باشد؛ و در تمامي فصل ها بليط هواپيماي بمبئي به فروش مي رود.

فرودگاه بين المللي بمبئي

اين فرودگاه داراي سرويس هاي رايگان به اكثر نقاط شهرها مي باشد؛ و تمامي سفرهاي داخلي و خارجي از طريق اين فرودگاه صورت مي گيرد. فضاي محوطه فرودگاه داراي طراحي بسيار زيبا و معماري جذابي است؛ كه مسافران مي توانند تا زمان ساعت پرواز خود از اين فضاي زيبا لذت ببرند؛ و اوقات خوبي را در اين فضاي زيبا بگذرانند.

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط بمبئي

فرودگاه بين المللي اين شهر چهارمين فرودگاه آسيا است كه تردد بسياري از مسافران در آن مشاهده مي شود. فرودگاه بين المللي چتراپاتي شيواجي فرودگاهي مي باشد كه در شهر بمبئي واقع شده است و از زيباترين فرودگاه هاي هند مي باشد. به اين فرودگاه فرودگاه سحر نيز مي گويند. فرودگاه بمبئي پروازهاي روزانه خود را با همكاري چندين شركت هواپيمايي به عمل مي رساند؛تمام اين شركت هاي هواپيمايي سعي براين دارند تا بهترين و باكيفيت ترين خدمات را براي مسافرين خود فراهم كنند. اين شركت ها در فضاي رقابتي با كيفيت ترين خدمات و امكانات را با قيمت مناسب به مشتريان خود عرضه مي كنند. خريد بليط هواپيماي بمبئي از اين شركت ها بسيار آسان و قابل دسترسي مي باشد. طوري كه حتي برخي از اين شركت ها در هنگام خريد بليط بمبئي تخفيفات ويژه اي را به مشتريان خود ارائه مي دهند؛ و مشتريان مي توانند با تهيه بيلط  بمبئي از اين تخفيفات منحصر به فرد بهره مند شوند.

شركت هاي هواپيمايي بمبئي طرح هاي بسياري براي اجرا را در نظر دارند؛ كه يكي از اين طرح ها اين است كه خطوط هواپيمايي خود را افزايش دهند تا پروازهاي غير مستقيم كمتري را داشته باشند. اين يكي از اهداف مهم شركت هاي هواپيمايي بمبئي است كه سخت در تلاش هستند تا بمبئي را به يك شهر معروف در هند و جهان تبديل كنند.

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط بمبئي

بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيماي بمبئي

بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيماي بمبئي چند روز مانده به تاريخ سفر مي باشد. به دليل اين كه مسافران و گردشگران بسيار زيادي به اين شهر سفر مي كنند بنابراين رزرو بليط بمبئي به مقدار قابل توجهي دشوار است زيرا به سرعت تمام صندلي هاي هواپيما رزرو مي شود؛ كه اين نشان دهنده پرتردد و پرطرفدار بودن شهر بمبئي مي باشد؛ بنابراين اگر شما قصد سفر چه براي تفريح و چه براي كار و تحصيل به اين شهر را داريد توصيه مي شود براي اطمينان خاطر از سفر خود بليط بمبئي خود را از چند روز قبل تهيه بفرماييد. تا سفري بي دغدغه را تجربه كنيد. شما مي توانيد بليط هواپيماي بمبئي خود را از طريق اينترنتي به آساني خريد نماييد.

مدارك مورد نياز براي خريد بليط هواپيماي بمبئي

مسافران و گردشگران مي توانند از طريق اينترنتي و يا پروتايل هاي مربوط به شركت هاي هواپيمايي بليط بمبئي خود را تهيه كنند؛ و بايد درباره مدارك مورد نياز براي رزرو بليط هواپيماي بمبئي اطلاعات كامل داشته باشند. در رزرو بليط بمبئي از مهم ترين مدارك مورد نياز به همراه داشتن كارت ملي مي باشد. هنگام رزرو بليط هواپيماي بمبئي تمامي اطلاعات كارت ملي خود را بايد ارائه بدهيد تا بليط هواپيماي شما را بتوانند صادر كنند. براي صدور بليط هواپيماي لحظه آخري بمبئي براي هر فرد بايد شناسنامه و كارت ملي را باخود داشته باشيد و نيز هنگام پرواز خود نيز بايد به همراه داشته باشيد كه مسئولين هواپيما در بررسي بليط هاي شما حتماً از شما كارت شناسايي نيز خواهند خواست. تا ببينند بليط مربوطه به نام شما است يا نه به همين منظور كارت ملي خود را هميشه در دسترس خود داشته باشيد و قبل از پرواز بررسي كنيد كه اطلاعات وارد شده در بليط شما دقيق باشد.

قيمت بليط هواپيماي بمبئي در فصل بهار

قيمت بليط هواپيماي بمبئي در فصل بهار نسبت به فصل تابستان تا حدي ارزان مي باشد زيرا در فصل تابستان مسافرت به اين شهر بيشتر از فصل بهار صورت مي گيرد. در تمامي طول هفته پروازهاي بسياري در فرودگاه بمبئي اجرا مي شود. اگر نزديك تر به شهر بمبئي اسكان داشته باشيد قيمت تا حدي كمتر مي باشد و اگر در كشورهاي دور به اين شهر باشيد قيمت بيشتري را بايد در نظر بگيريد تا به اين شهر پرواز داشته باشيد. با اينكه در اين فصل پروازها نسبت به فصل تابستان كمتر مي باشد اما بازهم شهر زيباي بمبئي با كشش و جاذبه اي كه دارد در مقايسه با شهرهاي ديگر كشور هند در اين فصل نيز گردشگران بيشتري دارد.

قيمت بليط هواپيماي بمبئي در فصل بهار

قيمت بليط هواپيماي بمبئي در فصل تابستان

همان طور كه در بخش بالايي اشاره كرديم فصل تابستان از پرگردشگرترين و مسافر پذيرترين فصل در شهر بمبئي به شمار مي رود؛ كه باعث مي شود با داشتن آب و هواي بسيار خوب مورد انتخاب بسياري از افراد براي گذراندن اوقات فراغت خود به اين شهر قرار گيرد. به دليل پروازهاي پي در پي و زياد به بمبئي در اين فصل قيمت ها تا حدي نسبت به فصل هاي ديگر سال بيشتر مي باشد؛ و اين قيمت چندان در بودجه شما تأثير نخواهد گذاشت و بي شك ارزش دارد كه از شهر بمبئي در اين فصل زيبا ديدن كنيد.

قيمت بليط هواپيماي بمبئي در فصل پاييز

در فصل پاييز قيمت بليط هواپيماي بمبئي نسبت به فصل تابستان و بهار ارزان تر مي باشد زيرا با شروع مدرسه و دانشگاه ها ديگر بيشتر خانواده ها به مسافرت نمي توانند بروند به همين دليل نيز گردشگران كمتري در اين فصل در بمبئي ديده مي شود. البته مي تواند اين قيمت ها نيز تغيير يابد شما مي توانيد براي كسب اطلاعات دقيق از وب سايت هاي خريد بليط، قيمت واقعي روزي كه مي خواهيد سفر داشته باشيد را بدانيد.

قيمت بليط هواپيماي بمبئي در فصل زمستان

در فصل زمستان شما مي توانيد ارزان ترين بليط بمبئي را بخريد ؛ زيرا پرواز در اين فصل به دليل داشتن آب و هواي سرد تا حدي كاهش مي يابد. بيشتر پروازهايي كه در فصل زمستان به شهر بمبئي برگزار مي شود پروازهاي كاري مي باشد و كمتر توريست مابين مسافران مي توانيد مشاهده كنيد. اما به هر حال در اين فصل نيز پروازهايي به اين شهر صورت مي پذيرد.

نكات مهم در تهيه بليط هواپيماي بمبئي

مسافران بايد نكات مهمي را در تهيه بليط بمبئي رعايت كنند. اين نكات شامل قوانين و مقرراتي است كه مسافرين در تهيه همه بليط هاي هواپيمايي بايد از آن پيروي كنند. از مهم ترين نكات كه بايد در تهيه بليط هواپيماي بمبئي رعايت شود اين است كه مسافران با نهايت دقت اطلاعات خود را وارد نمايند هم چنين به تاريخ رفت و برگشت خود توجه كنند؛ و حتماً اگر از طريق اينترنت بليط هواپيماي بمبئي خود را رزرو كردند بايد از آن يك نسخه چاپ بگيرند. مسافران هنگام پرداخت قيمت بليط بمبئي بايد دقت بيشتري به كار ببرند؛ و اگر مسافري معلول همراه خود داريد بايد در تهيه بليط بمبئي اين موضوع را درج كنيد تا خدمات ويژه معلولين شامل حال همسفر شما گردد. حتماً در بليط هواپيماي بمبئي اين اطلاعات را درج كنيد.

نكات مهم در تهيه بليط هواپيماي بمبئي

شرايط اقامت در شهر بمبئي

نكاتي بايد در زمان اقامت در بمبئي بدانيد اين است كه شما بهتر است هتل و اقامتگاه خود را در مكاني مناسب رزرو نماييد تا هم به فرودگاه بمبئي نزديك باشد و هم فاصله زيادي از مركز شهر نداشته باشد؛ و نيز بهتر است شما قبل از سفر به اين شهر تا حدي زبان خود را تقويت كنيد تا در صورت برخورد با مشكلي بتوانيد با مشكل خود كنار آمده و آن را حل كنيد؛ و نيز نقشه شهر را داشته باشيد تا بتوانيد به مكان هاي مورد نظر خود به آساني دسترسي داشته باشيد. هم چنين اگر بليط هواپيماي بمبئي براي برگشت را هنوز نگرفته ايد بهتر است به زودي تهيه نماييد. تا بتوانيد بليط برگشت خود را مصادف با روزي كه مي خواهيد برگشت داشته باشيد پيدا كنيد و از برنامه برگشت خود جا نمانيد زيرا گاهي احتمال تمام شدن بليط ديده شده است. در اين شهر در انتخاب هتل نيز بايد نهايت دقت را داشته باشيد و هتلي با كليه امكانات رفاهي و بهداشتي را انتخاب نماييد.

جاذبه هاي ديدني و تفريحي شهر بمبئي

شهر بمبئي اماكن تاريخي و جاذبه هاي طبيعي بسياري دارد. از اين جاذبه هاي تور بمبئي مي توان به دروازه هند اشاره كرد. اين دروازه از دوران استعمار انگليس برپا بوده است و امروزه يكي از اماكن تاريخي و ديدني شهر بمبئي مي باشد و بسياري از افراد از اين دروازه ديدن مي كنند و عكس هايي در آن جا مي گيرند. تاج محل يكي ديگر از جاهاي ديدني اين شهر مي باشد در اين شهر يكي از باشكوه ترين و زيباترين آرامگاه هاي هند واقع مي باشد كه به همسر ايراني تبار امپراتور تعلق دارد. موزه ويكتوريا از موزه هاي بسيار زيباي هند است كه داراي طراحي و معماري بسيار خاصي مي باشد. اين موزه بين باغ هاي بسيار سرسبز و زيبايي واقع است. مسجد حاج علي بمبئي در سال 1431 توسط يك تاجر مسلمان بنا شده است كه هم مسجد و هم آرامگاه مي باشد.رختشوي خانه بمبئي نيز از اماكن ديدني اين شهر است از تمامي نقاط شهر لباس هاي كثيف به اين مكان انتقال داده مي شود و ساعت ها توسط افراد مربوطه لباس ها داخل مواد شوينده به دقت شسته و به مشتريان تحويل داده مي شود.

برچسب ها ،

بليط هواپيماي بندرلنگه

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي بندرلنگه

سفر به مناطق مختلف ايران يكي از مواردي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد. بندر لنگه با ديدني هاي بسيار و جاذبه هاي فراوان گردشگري يكي از مهم ترين مقاصد گردشگران در جنوب كشور به حساب مي آيد. بليط هواپيماي بندرلنگه از طريق سايت هاي مختلف و آژانس هاي گردشگري عرضه مي گردد. بليط هواپيمايي بندرلنگه  در فصول گرم هزينه كمتر و در فصول سرد به علت مطبوع بودن آب و هوا هزينه بيشتري دارد.

راهنماي سفر به بندر لنگه

شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان قرار دارد و از مهم ترين شهرستان هاي اين استان جنوبي ايران به حساب مي آيد. بسياري از مردم بندر لنگه به كشورهاي حاشيه خليج فارس مهاجرت كرده اند. اما مردمي هم از روستاها و شهرستان هاي اطراف به اين شهر كوچ كرده اند. اين شهرستان داراي تنوع گياهي و جانوري بسيار است. نام قديم بندر لنگه كوكانا بوده است و در  زمان هخامنشيان رونق فراوان داشته است. همچنين اين بندر در زمان كريم خان زند داراي روابط دريايي و تجاري فراوان بوده است.

وضعيت آب و هواي بندر لنگه

شهر بندر لنگه، مركز شهرستان بندر لنگه يكي از مهم ترين بندرهاي ايران در استان هرمزگان قرار دارد. اين شهر داراي آب و هواي گرم و مرطوب است. بندر لنگه از گذشته از طريق هوايي با شيراز، بندرعباس و تهران راه ارتباطي دارد. شهرستان بندر لنگه چهار نقطه شهري دارد كه شامل كيش، بندر لنگه، بندر چارك و كنگ است. اين شهرستان داراي نقاط گردشگري و تاريخي مختلفي است و عروس خليج فارس ناميده مي شود.

بهترين زمان براي سفر به بندرلنگه

بليط هواپيماي بندرلنگه به صورت لحظه آخري در فصل تابستان تقريبا به ميزان 262000 ريال به فروش مي رسد. بليط هواپيمايي بندرلنگه از تهران به صورت عادي حدودا بين 250-350 هزار تومان است.  پروازهاي بندر لنگه – تهران و تهران – بندر لنگه معمولا 3 دقيقه توقف در فرودگاه شيراز دارند. اين پروازها معمولا حدود 3 ساعت و 5 دقيقه طول مي كشد. روزهاي شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در حال حاضر پرواز از بندر لنگه به تهران و از تهران به بندر لنگه صورت مي گيرد.  بهترين زمان سفر به اين منطقه را مي توان فصل هاي سرد سال دانست. زيرا بندر لنگه داراي آب و هواي شرجي و گرم است و زمستان هاي معتدل دارد. در تابستان دماي هواي اين شهر مي تواند به 45 درجه سانتي گراد نيز برسد.

راهنماي سفر به بندر لنگه

اطلاعات پرواز و فرودگاه بندر لنگه

فرودگاه بندر لنگه يكي از قديمي ترين فرودگاه هاي ايران است البته اين فرودگاه بعد از فرودگاه مسجد سليمان، در سال 1297 تاسيس شد و مبدا و مقصدي براي پروازهاي هوايي هلند و انگلستان بود. اين فرودگاه داراي برج مراقبت و سالن بسيار قديمي بود كه در حدود سال 1385 سالن و برج مراقبت جديد به بهره برداري رسيد. اين فرودگاه بين المللي در 10 كيلومتري جنوب غربي شهر بندر لنگه واقع شده است. دليل پرواز انگليسي ها و هلندي ها را مي توان وجود منابع گازي و سنگ آهن در بندر لنگه دانست.

شركت هواپيمايي هما(ايران اير) جهت خريد بليط بندرلنگه

هواپيمايي ايران اير، اولين ايرلاين ايراني است كه در سال 1340 با نام اختصاري هما (هواپيمايي ملي ايران) شروع به فعاليت كرده است. اين فعاليت تا سال 1360 ادامه داشت و در اين سال نام خود را به ايران اير(هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران) تغيير داد. مي توان گفت بيشترين حجم پروازهاي داخلي و خارجي با ايران اير است كه شامل جابجايي مسافر و بار مي شود. ايران اير 44 فروند هواپيما در اختيار دارد.  بليط هواپيماي بندرلنگه از طريق ايرلاين ايران اير عرضه مي گردد.

قيمت بليط هواپيماي بندرلنگه در زمان هاي مختلف سال

بليط هواپيماي بندرلنگه در فصول گرم

در فصل هاي گرم سال، بهار و تابستان بليط هواپيماي بندرلنگه، به خاطر گرماي زياد  و شرجي بودن هوا با قيمت بسيار مناسبي به فروش مي رسد. حتي گاهي اوقات بليط هواپيماي بندرلنگه چارتر با قيمتي حدود 30،000 تومان عرضه مي گردد. همچنين بليط هواپيمايي بندرلنگه در روزهاي ابتداي هفته براي سفر ارزان تر نيز مي باشد. قيمت بليط هواپيمايي بندرلنگه معمولي در فصل گرم چيزي حدود260،000 تومان مي باشد.

بليط هواپيماي بندرلنگه در فصول سرد

در فصول سرد سال به علت آب و هواي مناسب و شرايط بهتر براي سفر به مناطق جنوبي، بليط هواپيماي بندرلنگه با قيمتي بالاتر از قيمت پايه به فروش مي رسد. قيمت بليط هواپيمايي بندرلنگه يك طرفه در فصل زمستان و پائيز مي تواند به حدود 350،000 تومان برسد. قيمت بليط هواپيمايي بندرلنگه با توجه به درجه بندي بليط نيز متفاوت است.  بليط هواپيمايي بندرلنگه در دسته هاي E،Q،Y،V قرار مي گيرد.

1-قيمت بليط هواپيماي بندرلنگه كلاس economy-q را مي توان 262400 تومان مشاهده كرد.

2-بليط هواپيماي بندرلنگه كلاس economy-V را  357800تومان قيمت گذاري كرده اند.

3-بليط هواپيماي بندرلنگه كلاس economy-y حدودا 485000 تومان ديده مي شود.

4- بليط هواپيماي بندرلنگه چارتري با قيمتي حدود 30000 تومان به فروش مي رسد.

براي اقامت در بندر لنگه مي توان از هتل ها و مسافرخانه ها و همچنين خانه هاي ساحلي اجاره اي استفاده كرد.

قيمت بليط هواپيماي بندرلنگه در زمان هاي مختلف سال

انواع بليط هواپيماي بندرلنگه

بليط هواپيماي بندرلنگه با توجه به درخواست مشتري ها و نوع پرواز و… ممكن است متفاوت باشد. بليط هواپيماي بندرلنگه بليطي است كه در آن معمولا پرواز رفت به مقصد مشخصي خريداري مي شود. البته در بليط هواپيمايي بندرلنگه در زمان رزرو بليط رفت، بليط برگشت نيز رزرو مي شود. مقصد بليط هواپيمايي بندرلنگه برگشت نيز مي تواند متفاوت  باشد.

بليط هواپيماي بندرلنگه چارتر يا لحظه آخري

بليط هواپيماي چارتر يا بليط لحظه آخري بليطي است كه توسط آژانس هاي هواپيمايي يا شركت هاي چارتر كننده از ايرلاين مورد نظر خريداري مي شود و با قيمت هاي مختلف فروخته مي شود.  بليط هواپيماي بندرلنگه چارتري مي تواند با توجه به زمان سفر هزينه اي بالاتر از بليط هاي معمولي داشته باشد و گاهي اوقات نيز هزينه بليط هواپيمايي بندرلنگه چارتري بسيار پايين تر از بليط هاي معمولي محاسبه مي شود كه شايد بتوان گفت اين تغيير قيمت ها متاثر از فصل است..

بليط هواپيماي بندرلنگه اكونومي

بليط هواپيماي بندرلنگه اكونومي نسبت به انواع ديگر بليط فروش بيشتري دارد. خدمات ارائه شده در پرواز با  بليط هواپيمايي بندرلنگه چندان متفاوت و لوكس نيست اما از قيمت پايين تري برخوردار است. در بليط هواپيماي بندرلنگه بيزينس كلاس يا تجاري مسافر خدمات بيشتري دريافت مي كند. با  بليط هواپيماي بندرلنگه بيزينس كلاس صندلي راحت تري در اختيار مسافر قرار مي گيرد و خدمات پذيرايي بيشتر و بهتري دريافت مي كنند.

بليط هواپيماي بندرلنگه درجه يك يا فرست كلاس

در  بليط هواپيمايي بندرلنگه درجه يك يا فرست كلاس امكانات رفاهي و سرگرمي زيادي در اختيار مسافر قرار مي گيرد.  بليط هواپيماي بندرلنگه درجه يك لوكس ترين نوع بليط هاي هواپيما است. در  بليط هواپيماي بندرلنگه فرست كلاس خدماتي همچون غذا و نوشيدني هاي متنوع، صندلي تخت خواب شو و امكانات ديگر در اختيار مسافرين كه معمولا شخصيت هاي مهم سياسي، ورزشي، هنري و… هستند، قرار مي گيرد.  بليط هواپيماي بندرلنگه فرست كلاس معمولا گران ترين نوع بليط هواپيماي بندرلنگه است.

مطابق مقررات در هر سفر هفت كلاس يا رده مختلف از بليط در اختيار مسافران قرار مي گيرد. بليط ها با درجه هاي به ترتيب: M،Y،Q،E،V،C،J هستند. رده بندي اين بليط ها در تمام شركت هاي هواپيمايي يكسان است. رده هاي M وE وQ وY رده هاي بليط اكونومي هستند. رده V مربوط به حالتي بين اكونومي و بيزينس كلاس است. رده C بيزينس كلاس بوده و رده J رده فرست كلاس يا درجه يك است.

انواع بليط هواپيماي بندرلنگه

جاذبه هاي ديدني بندر لنگه

بندر كنگ

اين شهر در شمال شرقي شهر بندر لنگه قرار دارد و از بافت تاريخي بزرگي برخوردار است.  نوشته هاي مردم اين شهر به عربي است اما فارسي صحبت  مي كنند و مذهب آن ها شافعي است. خانه هاي سنتي، موزه ها و مساجد مختلف، بقاياي آثار به جا مانده از پرتغالي ها و… از جاذبه هاي گردشگري بندر كنگ محسوب مي شود. معماري بناهاي اين شهر نيز با استفاده از مواد و مصالح بومي ساخته شده اند و داراي بادگير است تا هواي گرم و شرجي اين منطقه را، مخصوصا در تابستان قابل تحمل سازد. از جاذبه هاي گردشگري بندر كنگ مي توان به خانه گلبتان با قدمت دوران قاجار، لنج بزرگ بوم سي با بيش از 100 سال قدمت، قلعه مخروبه پرتغالي ها و… اشاره كرد.

وجه تسميه بندر لنگه

برخي بر اين باور هستند كه شهر بندر لنگه به خاطر آبادانى، بزرگى و جمعيت زيادي كه داشته است، به لنگه يا لنگه دنيا سرشناس شده است و منظور آن ها از لنگه، لنگه دنيا است. برخي ديگر نظر بر اين دارند كه به دليل شباهت بندر لنگه به بمبئي هندوستان، نام اين شهر بندر لنگه است.برخي ديگر مي گويند لنگه در عربي لنجه، به معني ييلاق و مكان خوش آب و هوا است و چون اين شهر نسبت به شهرهاي اطراف داراي آب و هواي بهتري بوده است اين نام بر بندر لنگه گذاشته شده است . معماري بناها و خانه هاي بندر لنگه، معماري مخصوص مناطق گرم و مرطوب است. استفاده از بادگيرها، مصالح مناسب و سيركولاسيون درست از مواردي است كه در معماري بناهاي اين شهر به كار رفته است. بادگير باعث ايجاد هوايي مطبوع در فصل هاي گرم  در فضاهاي داخلي مي شود.

عمارت فكري

يكي از بناهاي زيباي بندر لنگه، عمارت فكري است كه بادگيرهاي بسيار زيبايي نيز دارد. يكي از تاجران معروف بندر لنگه در زمان قاجار اين بنا را بر اساس اصول صحيح معماري بومي منطقه طراحي كرده است. اين بنا يكي از زيباترين بناهاي بندر لنگه محسوب مي شود كه در بخش پاييني 25 اتاق دارد و داراي بخش هاي دروني و بيروني است. حوضي زيبا نيز در حياط آن وجود دارد. اين بنا داراي 5 بادگير است. در ساخت اين بنا از مصالح بومي مانند برگ نخل و… استفاده شده است. اين خانه امروزه براي تبديل به موزه مردم شناسي مرمت شده است.

مسجد ملك بن عباس

مسجد ملك بن عباس در زمان صفويه و قاجاريه ساخته شد. معماري اين بنا به سبك هندي است و طاق و قوس هاي زيبايي دارد. اين مسجد به خاطر مناره كج شده اش به برج پيزاي ايران معروف است. اين بنا چند بار مرمت شده است.

مسجد شيخي

مسجد شيخي نيز از ديگر بناهاي مهم اين شهر است. سبك اين بنا نيز هندي است و گچ بري هاي زيبايي دارد. اين مسجد از بناهاي دوره زنديه است. سقف اين مسجد از چوب هاي مخصوص مي باشد و ستون هاي شبستان داراي ستون هاي سنگ تراشي شده است.

آبشار بدو

اين آبشار يكي از آبشارهاي فصلي است. اين آبشار يكي از آبشارهاي پلكاني محسوب مي شود.زيبايي فوق العاده آن و جالب بودن اين آبشار باعث مي شود كه مسافران از آن ديدن كنند.

چشمه آب گرم بادون

چشمه آب گرم بادون يكي از اماكن گردشگري روستاي گزير است. بازديد از اين چشمه در فصل زمستان بسيار لذت بخش مي باشد.

بركه دريا دولت

بركه دريا دولت سومين بركه بزرگ ايران محسوب مي شود. اين مكان به علت زيبايي بسيار گردشگران زيادي را به خود جذب مي كند.

جزيره كيش

جزيره كيش از قديم مركز صيد ماهي بوده است. البته در گذشته در اين جزيره زيبا تجارت مرواريد رواج بسياري داشته است. اين جزيره تنها منطقه اي در حوزه خليج فارس است كه قنات آب شيرين دارد.آب و هواي كيش گرم و مرطوب است و در اكثر ماه هاي سال دمايي بالاتر از 25 درجه سانتيگراد دارد و به ميزان كمي بارش در طول سال در آن اتفاق مي افتد. با مهاجرت شهرنشين ها و سرمايه گذاران به كيش، رونق اقتصادي هر ساله  بيش از پيش در اين جزيره مشاهده مي شود. از جاذبه هاي كيش مي توان به پارك هاي آبي، سواحل مرجاني، سواحل ماسه اي، باغ پرندگان، باغ وحش، آكواريوم، پارك آبي دلفين ها و كشتي به گل نشسته يوناني اشاره كرد. بزرگترين بخش را مي توان فرودگاه كيش دانست و اكثر پارك ها و مناطق گردشگري دور تا دور جزيره گسترده شده اند. در جزيره كيش مي توان غذاهاي دريايي بسيار لذيذ پيدا كرد. انواع ماهي، ميگو، خرچنگ، گوشت كوسه و… غذاهاي لذيذ اين منطقه را تشكيل مي دهند. ساكنين بومي كيش نيز در آن حضور دارند و از فرهنگ و آداب و رسوم خاص خود پيروي مي كنند. لباس مردان دشداشه است و ساز اصلي آن ها نوعي طبل است. شغل اين افراد اكثرا ماهيگيري، دريانوردي و تجارت است.

جاذبه هاي ديدني بندر لنگه

سايه خوش

منطقه بياباني سايه خوش با داشتن كلوت هاي بسيار زيبا از مناطق مهم گردشگري شهرستان بندر لنگه محسوب مي شود. اين منطقه بياباني در سال هاي گذشته بسيار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. اين بيابان شباهت زيادي به بيابان هاي آريزونا در كشور آمريكا دارد.

از ديگر بناهاي مهم بندر لنگه مي توان به خانه بلوكي، خانه واحدي ، خانه گلبتان (بندركنگ) اشاره كرد . البته اماكن ديدني زياد ديگري نيز در اين شهر وجود دارد كه از ميان آن ها مي توان به خانه سعدي، خانه بستكي، مسجد افغان، مسجد خداداد اشاره كرد. به غير از اين ها مساجد ديگري چون مسجد خالدي، حسينيه غضنفري نيز وجود دارد. قلعه لشتان، كوه شو، كوه سياه، حسينيه حداد ، قلعه مغويه (بندر مغويه) از ديگر مكان هاي ديدني اين شهر مي باشند. بازديد از حمام معتمدي ، و بركه هاي (آب انبار) دريا دولت، ، برج مدور كنگ و پنج بركه را از دست ندهيد. از اماكن ديدني ديگر اين شهر جنوبي مي توان به بركه خليف،  بركه هاي كنگ و مجموعه بركه هاي بشاري، مناره و مسجد ملك ابن عباس نيز اشاره كرد. ديدار از مسجد غياث، قلعه پرتغالي­ها (بندركنگ) ، قلعه شيخ سلطان ، بناي فكري و كارگاه لنج سازي بندركنگ ، باغستان گشته، بندر ملو را فراموش نكنيد.

از صنايع دستي اين شهر مي توان به توربافي، لنج سازي اشاره كرد. البته زنان اين سرزمين گرم به هنرهايي چون گلابتون دوزي، سوزن دوزي، زري دوزي نيز مشغول هستند و صنايع دستي فوق العاده اي را توليد مي كنند. خوس دوزي و … از صنايع دستي مردان و زنان هنرمند بندر لنگه است. اين شهرستان داراي مراتع بسياري براي برداشت علوفه و داراي درخت هاي مختلفي است. از غذاهاي معروف اين شهر مي توان به فيله ماهي و گبولي اشاره كرد. يكي از راه هاي تجاري مردم اين شهر صيد ماهي است كه به عنوان يكي از خوراك هاي اصلي به مصرف مي رسد. همچنين صيد مرواريد نيز در اين بندر رونق دارد. مرواريد هاي بندر لنگه بسيار زيبا و شفاف هستند و به كشورهاي مختلف صادر مي شوند.

برچسب ها ،

بليط هواپيماي بوداپست

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي بوداپست

يكي از شهرهاي كشور مجارستان كه طرفدارن خاص خود را براي سفر دارد شهر بوداپست است. اين شهر داراي مناطق گردشي و تفريحي منحصر بفردي است كه مسافرين براي رفتن به آنجا بايد بليط هواپيماي بوداپست را بخرند و راهي اين شهر زيبا شوند. اين شهر داراي مراكز تفريحي، اقتصادي، سياسي، فرهنگي و صنعتي زيادي است كه مهم ترين شهر كشور مجارستان به شمار مي رود. امروزه گردشگران و توريستان زيادي به اين شهر زيبا مي روند و بليط بوداپست را تهيه مي كنند. با ما همراه شويد تا با شرايط دريافت بليط هواپيماي بوداپست آشنا شويد.

آشنايي با شهر بوداپست مجارستان

اين شهر پايتخت كشور مجارستان مي باشد و به عنوان كلان شهر اين كشور به حساب آورده مي شود. مسافت اين شهر برابر با 525 كيلومتر مربع مي باشد و داراي جمعيت زيادي است. اين شهر با شهر تهران داراي دو و نيم ساعت اختلاف زماني است. مردم اين شهر با زبان رسمي كشور خود يعني مجاري صحبت مي كنند. واحد پول اين كشور فورينت است. اين شهر در كنار رودخانه دانوب واقع شده است كه به خاطر همين رودخانه داراي مناظر و چشم اندازهاي بسيار زيبا و منحصر بفردي است. با سفر به اين كشور مي توانيد از تمامي آثار تاريخي و معماري هاي باشكوه اين منطقه ديدن كنيد. در اين شهر زيبا چشمه هاي معدني فراواني قرار دارد كه هر كسي كه بليط هواپيماي بوداپست را تهيه مي كند بهتر است از آنها بازديد كند و خاطره بياد ماندني براي خود به ارمغان بياورد.

آشنايي با شهر بوداپست مجارستان

آب و هواي شهر بوداپست

شهر بوداپست داراي آب و هواي قاره اي است. يعني آب و هواي مرطوبي دارد. در فصل تابستان هوا خشك است و شب هاي تابستاني آن فوق العاده هستند و منحصر بفرد هستند. در فصل زمستان آب و هواي اين شهر سرد و ابري است. در اين فصل مي توانيد شاهد بارش برف باشيد و از ديدن صحنه ها و منظره هاي برفي لذت ببريد. در بعضي از شب ها دماي هوا به زير صفر مي رسد و هوا بسيار سرد مي شود. اين هواي سرد در ماه ها دسامبر تا فوريه روي مي دهد.

بهترين زمان سفر به بوداپست

اگر شما نيز مي خواهيد به بوداپست سفر كنيد و قصد خريد بليط هواپيماي بوداپست را داريد، بهتر است بر اساس آب و هوا تصميم به سفر بگيريد. بهترين زمان سفر به اين شهر بر اساس آب و هوا فصل هاي بهار، تابستان و پاييز مي باشد. در اين سه فصل دماي هوا بسيار خوب و مطبوع مي باشد و مي توان از تمامي لحظات حضور خود در اين شهر لذت برد. دماي هوا در تمامي سال ملايم و خوب است، اما در فصل زمستان ممكن است سردي هوا برايتان شرايط سختي ايجاد كند. البته اگر  دوست دار برف باشيد مي توانيد نهايت لذت را از سفر خود به اين شهر ببريد. پس اگر مي خواهيد بليط هواپيماي بوداپست را تهيه كنيد همين حالا اقدام كنيد.

فرودگاه هاي شهر بوداپست

يكي از مهم ترين چيزهايي كه در هر شهر و كشور وجود دارد فرودگاه است. فرودگاه ها فرصتي براي حمل و نقل و جابه جايي مسافرين ايجاد مي كنند. در شهر بوداپست نيز فرودگاه وجود دارد كه امكان سفر براي مسافرين و گردشگران داخلي و خارجي زيادي را فراهم كرده است. اين فرودگاه داراي بهترين امكانات سفر مي باشد و هر كسي در هر كجاي دنيا مي تواند با تهيه بليط هواپيماي بوداپست به آن سفر كند.

فرودگاه بين الملي بوداپست فرنك ليست

اين فرودگاه يكي از فرودگاه هاي بين الملي است كه مسافرين زيادي براي سفرهاي داخلي و خارجي از آن استفاده مي كنند. باند فرود هواپيماهاي اين فرودگاه از جنس بتن و آسفالت ساخته شده است. اين فرودگاه بوداپست در ارتفاع زيادي از دريا قرار دارد. ارتفاع آن برابر با 151 متر از سطح دريا است. اين فرودگاه امكانات زيادي را براي مسافريني كه بليط بوداپست را تهيه مي كنند فراهم كرده است. همه مسافرين از اين فرودگاه راضي بوده و به راحتي به آن رفت و آمد مي كنند.

فرودگاه بين الملي بوداپست فرنك ليست

معرفي شركت هاي هوايپماي براي خريد بليط بوداپست

امروزه شركت هاي هواپيمايي زيادي وجود دارد كه خدمات خود را براي راحتي هر چه بيشتر مسافرين ارائه مي دهند. براي سفر به بوداپست نيز چند شركت هواپيمايي آماده اارئه خدمات هستند. اين شركت ها شامل شركت هاي تركيش، ايران اير، پگاسوس، امارات، ايبريا، لوفتانزا و رايان اير و .. مي شوند. تمامي خطوط هواپيمايي مي توانند از پروازهاي مستقيم و غير مستقيم استفاده كنند. پروازهاي مستقيم به پروازهايي گفته مي شود كه فرد مسافر با تهيه بليط بوداپست مستقيما وارد فرودگاه همان شهر مي شود و پروازهاي غير مستقيم نيز به پروازهايي گفته مي شود كه فرد با تهيه اين نوع بليط هواپيماي بوداپست در مسير توقف دارد و بعد وارد فرودگاه اين شهر مي شود. اما بايد بدانيد كه هيچ پرواز مستقيم از تهران به بوداپست وجود ندارد.

مدت زمان پرواز به شهر بوداپست

همانطور كه فاصله بين شهر تهران و بواپست مجارستان كمي زياد است و مسافرين بايد چند ساعت در پرواز به اين شهر باشند. فاصله تخميني اين دو منطقه چيزي حدود 2970 كيلومتر است كه يعني مدت زمان پرواز آن 4 ساعت 20 دقيقه مي باشد. البته همانطور كه مي دانيد اين مدت زمان پرواز بر اساس شرايط مختلف جوي و فوردگاهي متفاوت و گاهي بيشتر و يا كمتر از اين مدت زمان مي شود. وقتي بليط هواپيماي بوداپست را تهيه مي كنيد بايد تمامي شرايط پرواز به اين شهر را بسنجيد.

خريد و رزرو آنلاين بليط هواپيماي بوداپست

هر زمان كه تصميم به سفر با تور مجارستان و شهر بوداپست را گرفتيد، مي توانيد خيلي راحت و ساده وارد سايت ما شويد و از تمامي اطلاعات پرواز باخبر شويد. در وب سايت ما تمامي اطلاعات لازم شامل تاريخ پرواز، تعداد پروازها، مدت زمان پرواز و قيمت بليط وجود دارد كه مي توانيد بر اساس زمان بندي و برنامه ريزي خود بليط بوداپست را رزرو كنيد. تمامي اطلاعات لازم براي پرواز به اين شهر در وب سايت ما وجود دارد. البته بعد از اينكه بليط خود را رزرو كرديد خيلي ساده و راحت مي توانيد هزينه را بدون نياز حضوري پرداخت كنيد. ما شرايطي براي شما ايجاد كرده ايم كه مي توانيد بعد از رزرو بليط هواپيماي بوداپست قيمت را مشاهد كنيد و در همان زمان با كارت هاي شتابي خود هزينه را پردخت كنيد.

ما با در نظر گرفتن شرايط سفر مسافرين بهترين شرايط را براي شما فراهم كرده ايم تا بتوانيد بليط هواپيماي بوداپست را در زماني كوتاه تهيه كنيد. براي تهيه بليط هواپيماي بوداپست فقط كافي است وارد سايت ما شويد و با چند كليك بليط بوداپست را رزرو كنيد. تمامي اطلاعات لازم براي شما در اين سايت وجود دارد.

خريد و رزرو آنلاين بليط هواپيماي بوداپست

بليط هواپيماي لحظه آخري بوداپست

گاهي اوقات هزينه هاي سفر بسيار زياد مي شود و شما به دنبال راهي براي كاهش هزينه هاي سفر خود هستيد، ما به شما پيشنهاد مي كنيم كه در اين موقعيت ها از بليط هاي لحظه آخري استفاده كنيد. گاهي اوقات در چند روز مانده به پرواز شركت هاي هواپيمايي بليط هاي خود را با قيمت هاي ارزان تري نسبت به ساير زمان ها ارائه مي دهند. در اين زمان شما مي توانيد وارد سايت شويد و از شرايط ايده آل آنها برخوردار شويد و بليط بوداپست را رزرو كنيد. البته در بعضي فصول نيز بليط هواپيماي بوداپست با تخفيفات ويژه براي مسافرين ارائه مي شود. شما نيز اگر قصد سفر و تهيه بليط بوداپست را داريد همين حالا وارد سايت ما شويد.

مدارك مورد نياز براي خريد بليط هواپيماي بوداپست

براي اينكه بتوانيد بليط هواپيماي بوداپست را بخريد بايد مداركي را به همراه داشته باشيد. اين مدارك شامل اصل مدرك شناسايي و كارت ملي و پاسپورتي كه داراي 6 ماه اعتبار مي باشد. اين مدارك براي خريد بليط بوداپست ضروري است تا بتوانيد به راحتي بليط را تهيه كنيد. البته براي اينكه بتوانيد به اين كشور برويد بايد ويزا اين كشور را از سفارت آن دريافت كنيد. براي دريافت ويزاي مجارستان نيز مداركي مانند دو قطعه عكس رنگي با زمينه سفيد و روشن، ارائه پاسپورت داراي اعتبار 6 ماهه، كارت ملي به همراه كپي و ترجمه، شناسنامه و ترجمه و كپي آن، پرينت حساب بانكي به نشانه تمكين مالي، گواهي اشتغال به تحصيل و يا كار، نامه رزرو هتل به مدت زمان اقامت و بيمه نامه سفر است.

قيمت بليط هواپيماي بوداپست

هميشه وقتي به فكر بليط شهري مي افتيد اولين چيزي كه براي شما اهميت دارد، هزينه هاي بليط است. بليط هواپيماي بوداپست نيز از اين قاعده مستني نيست و هر كسي كه مي خواهد به اين شهر سفر كند اول قيمت بليط هواپيماي بوداپست را جويا مي شود تا بعد براي تهيه بليط اقدام كند. بليط هاي بوداپست در فصل هاي مختلف متفاوت است و هر زماني قيمتي متفاوت دارد.

قيمت بليط هواپيماي بوداپست

بهترين هتل هاي بوداپست

وقتي بليط بوداپست را تهيه مي كنيد بعد به فكر اقامت خود  در اين شهر مي افتيد. هتل هاي شهر بوداپست داراي امكانات بي نظيري هستند و اقامتي رويايي براي همه افراد به ارمغان مي آورند. در اين هتل ها تمامي امكانات روز و مدرن وجود دارد و بعد از گردش و تفريح در شهر مي توان از بهترين غذاهاي سنتي و بين المللي لذت برد. شما نيز اگر مي خواهيد در هتل بي نظير اين شهر اقامت كنيد مي توانيد بعد از رزرو بليط هواپيماي بوداپست وارد قسمت رزرو هتل  شويد و از بهترين شرايط ما براي رزرو هتل استفاده كنيد.

جاذبه هاي گردشگري تور بوداپست

اين شهر زيبا داراي آثار تاريخي و فرهنگي بسيار زيادي است و توانسته خود را در فهرست ميراث فرهنگي يونسكو قرار دهد. بوداپست داراي تپه ها و مناظر زيبايي است كه مي توان با صرف هزينه ي كمي از آنها بازديد كرد. در اينجا سعي مي كنيم چند اثر تفريخي را نام ببريم تا شما بعد از تهيه بليط بوداپست بتوانيد از آنها ديدن كنيد.

پل زنجيره اي مجارستان

اين پلي است كه با طول 375 متر بر روي رودخانه ساخته شده است. اين پل در واقع دو شهر بودا و پست را به هم وصل مي كند. بر روي اين پل بعضي از نمادهاي كشور مجارستان مانند مجسمه شير به سبك باشكوهي وجود دارد. در جنگ جهاني دوم اين پل نابود شد ولي دوباره آن را بازسازي كردند و به شكل امروزي در آوردند.

كليساي سنت استفان

اين كليساي باشكوه در منطقه پست بواپست قرار دارد. سنگ مرمرهاي بكار برده شده در اين كليسا، معماري آن را به همه جهانيان شناسانده است. اين بنا يكي از زيباترين بناهاي كشور مجارستان مي باشد. هر كسي كه بليط هواپيماي بوداپست را تهيه مي كند بايد سري به اين بنا بزند.

قلعه ماهيگير بواپست

اين قلعه قدمتي صد ساله دارد و زماني بازار ماهي بوده است. در اين قلعه هفت تپه وجود دارد كه نشان دهنده قبيله هاي قديمي است كه در آن زندگي مي كردند. اين قلعه براي حفاظت از شهر ساخته شد.

حمام حرارتي بواپست

اين حمام يكي از بزرگ ترين حمام هاي عمومي در اين كشور و در قاره اروپا است. اين حمام از آب چشمه هاي طبيعي مي باشد. قسمت خارجي حمام سبك كاخ باروك است و گنبدي زيبا دارد. تمامي فضاهاي داخلي اين بنا مكان هاي مجزايي براي حمام بخار و استخرهاي روباز مي باشد. حتما در زمان خريد بليط هواپيماي بوداپست اين مكان را در ليست مكان هاي تفريحي خود قرار دهيد.

قلعه بودا شهر بواپست

اين يكي از بناهاي باشكوه كشور مجارستان مي باشد و اين قلعه داراي معماري خاصي است و طراحي داخلي آن ساده است. اين قلعه در مقابل رودخانه دانوب قرار دارد كه داراي جاذبه هاي منحصر بفردي است. مجسمه و نمادهاي زيادي را در اين قلعه مي توان ديد، حتي مجسمه پرنده اي به نام مرغ مرگ در دروازه آن وجود دارد كه نماد سلطنت است.

قلعه بودا شهر بواپست

 خيابان ويكي بوداپست

اين خيابان را مي توانيد در مركز شهر بيابيد. در اين خيابان مي توانيد مغازه هاي لوكس با كالاهاي برند را در يك سمت و در سمت ديگر رستوران ها و كافه هاي متعددي را ببينيد. در زمان سفر به اين شهر و خريد بليط هواپيماي بوداپست حتما براي خريد سواغاتي به اين مكان برويد.

چند نكته در زمان سفر به بوداپست

در شهر بوداپست اگر مي خواهيد از هزينه هاي كمي برخودار شويد مي توانيد غذاهاي خود را در رستوران هاي خياباني بخوريد. اين رستوران ها داراي غذاهاي محلي خوب و خوشمزه هستند و بهترين غذاها را ارائه مي دهند. البته بهتر است يك وعده غذايي خود را در يكي از رستوران هاي ستاره دار آن به نام گولاش بخوريد تا لذت واقعي غذا را بچشيد. در سفر به اين شهر زيبا حتما به كنار رودخانه دانوب برويد و ساعاتي از شب را در كنار آن بگذرانيد.

در زمان سفر با تور بوداپست حتما به ياد داشته باشيد چند ساعتي در اين شهر با پاي پياده قدم بزنيد و از تمامي مناظر و ديدني هاي اين شهر لذت ببريد و شكوه معماري آنها را درك كنيد. براي رفت و آمد در اين شهر مي توانيد از مترو، اتوبوس، تاكسي و حتي از قايق استفاده كنيد. سيستم خدماتي مترو از همه ارزان تر است و خدمات فوق العاده اي را ارائه مي دهد. هزينه تاكسي ها در اين شهر كمي بالا است و هزينه سفر را بالا مي برد.

اگر شما نيز قصد سفر به اين شهر داشتيد حتما پول خود را در بانك ها و مكان هاي معتبر تبديل كنيد تا از نرخ هاي خوبي براي تبديل بهرمند شويد. ما تمامي تلاش خود را كرده ايم تا بتوانيم بهترين خدمات را براي بليط بوداپست به شما ارائه دهيم. شما نيز مي توانيد براي خريد بليط هواپيماي بوداپست همين حالا وارد سايت شويد و از شرايط آن آگاه شويد.

برچسب ها ،

بليط هواپيماي بيرمنگام

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي بيرمنگام

شما براي خريد بليط هواپيماي بيرمنگام مي توانيد از روش هاي اينترنتي استفاده كنيد. قيمت بندي هايي كه براي بليط هواپيماي بيرمنگام در نظر گرفته شده است بر طبق فصل سفر شما تعيين مي شود در نظر داشته باشيد كه بيرمنگام از دسته مناطق بسيار ديدني است كه اغلب افراد ترجيح مي دهد از آن بازديد كنند. در اين مقاله اين شهر را معرفي مي كنيم و فرودگاه هاي مهم آن را بررسي مي كنيم، شرايط موجود براي خريد بليط هواپيما بيرمنگام با قيمت ارزان را براي عموم افراد مشخص خواهيم كرد و قيمت بليط هواپيماي بيرمنگام را طبق فصل بندي هاي مختلف مورد بررسي قرار مي دهيم.

راهنماي سفر به شهر بيرمنگام

بيرمنگام شهري در ناحيه متروپلين است كه در واقع در ناحيه غربي انگلستان قرار گرفته است. اين شهر پس از لندن پر جمعيت ترين شهر بريتانيايي كبير به شمار مي رود. بيشتر مردمام بيرمنگام از طريق مهاجرت وارد اين شهر شده اند به اين ترتيب قطعا با سفر به شهر شاهد فرهنگ هاي مختلفي خواهيد بود اما به طور دقيق تر جامعه بزرگي از مسلمانان بريتانيايي در اين شهر سكونت دارند. در سده 6 ميلادي بيرمنگام به عنوان دهكده در كنار دور ريا شناخته شده بود كه افراد در آن به كشاورزي مشغول بودند. معني كه براي واژه بيرمنگام در نظر گرفته شده است خانه فرزندان برمه است. بيرمنگام 6 شهر به عنوان شهرهاي شريك بين المللي دارد كه هر يك داراي ويژگي هاي خاصي هستند.

راهنماي سفر به شهر بيرمنگام

بهترين زمان سفر به شهر بيرمنگام

به طور كلي زمان پرواز به بيرمنگام طبق آب و هوا و همين طور هزينه هاي موجود تعيين مي شود. بيرمنگام داراي آب و هوايي اغلب ابري است و احتمال بارش هاي غير منتظره باران در تمامي طول سال در اين شهر ديده مي شود. مشخص است كه فصل زمستان اين شهر به نسبت گزينه هاي ديگر داراي آب و هواي سرد است. در اين فصل مي توانيد شاهد برف باشيد. زمستان هاي اين شهر به صورتي است ك دماي هوا به زير صفر مي رسد. فصل تابستان از دسته فصل هايي محسوب مي شود كه دماي هواي اين شهر بين 13 الي 30 درجه متغير است.

بهترين زمان براي خريد بليط هواپيماي بيرمنگام فصل تابستان است. به طور كلي تابستان هاي اين شهر داراي آب و هوايي متعادل است و اغلب افراد سعي مي كنند كه اين فصل را براي سفر خود انتخاب كنند. در نظر داشته باشيد كه شما مي توانيد در تابستان از سواحل بسيار زيبا لذت ببريد. از نظر هزينه ماه هاي آوريل، مه، سپتامبر و اكتبر بهترين زمان براي پرواز به انگلستان است. عموما هزينه ها در اين ماه ها ارزان تر است و افراد مي توانند بليط ارزان قيمت هواپيمايي بيرمنگام را با بهترين كيفيت خريداري كنند.

اطلاعات پرواز و فرودگاه بيرمنگام

فرودگاه بيرمنگام يك فرودگاه بين المللي محسوب مي شود كه از نوع همگاني مسافرتي است. اين فرودگاه داراي يك باند فرود آسفالت است كه طول باند آن 2599 متر است. ارتفاع اين فرودگاه 100 متر از سطح دريا است. در نظر داشته باشيد كه بيرمنگام به عنوان شهري پر مسافرت محسوب مي شود و از اين فرودگاه به ايران پروازهاي مستقيم وجود دارد كه در هر 4 فصل به خصوص تابستان و بهار ديده مي شود. بهترين شركت هوايي در تور بيرمنگام اير اينديا و اير مالتا است.

بهترين زمان رزرو بليط هواپيماي بيرمنگام

براي اينكه بتوانيد سفر تابستاني عالي داشته باشيد به شما پيشنهاد مي كنيم كه براي رزرو بليط هواپيما بيرمنگام كمي زودتر اقدام كنيد، در نظر داشته باشيد كه اگر بخواهيد رزرو بليط هواپيمايي بيرمنگام را به روزهاي پاياني موكول كنيد قطعا هزينه هاي زيادي براي شما در نظر گرفته مي شود. به طور كلي اگر قصد داريد فصل تابستان را براي سفر انتخاب كنيد بهتر است كه رزرو بليط هواپيمايي بيرمنگام را در اواخر فصل بهار و يا ابتداي فصل تابستان انجام دهيد. اين طور كه مشخص شده است تعرفه هايي كه براي بليط هواپيماي بيرمنگام در ابتداي فصل ها در نظر گرفته مي شود به نسبت اواسط فصل ارزان تر است. شما از يك روز تا يك ماه قبل از تاريخ سفر خود زمان داريد تا بليط هواپيمايي بيرمنگام را رزرو كنيد بنابراين مي توانيد با يك برنامه ريزي صحيح گزينه مورد نظر را انتخاب كنيد.

بهترين زمان رزرو بليط هواپيماي بيرمنگام

مدارك لازم براي رزرو بليط بيرمنگام

هر شخص بايد به صورت جداگانه بليط هواپيماي بيرمنگام را خريداري كنيد. افراد كمتر از 12 سال بايد نصف هزينه را پرداخت كنند. در ضمن تعرفه هايي كه براي بليط هواپيمايي بيرمنگام در نظر گرفته شده است به صورت دوره اي تعيين مي شود و شما بايد پيگير قيمت جديد در خصوص خريد بليط هواپيما بيرمنگام باشيد. اين طور كه مشخص شده است افرادي كه قصد دارند بليط هوايي بيرمنگام را به صورت تلفني خريداري كنند بايد بدانند كه وضعيت بليط هوايي بيرمنگام آن ها در حالت رزرو قرار مي گيرد به طوري كه شما بايد در نهايت يا به صورت اينترنتي و يا حضوري پرداخت لازم را انجام دهيد و سپس خريدبليط هواپيمايي بيرمنگام شما تاييد خواهد شد. بيمه نامه مسافرتي و همين طور پاسپورت از دسته مدارك مهم براي خريد بليط هوايي بيرمنگام محسوب مي شود

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط بيرمنگام

مگر مي شود شركت هاي هوايي پرواز به انگلستان نداشته باشند! بيرمنگام از دسته شهرهايي است كه پروازهاي زيادي از سوي ايرلاين هاي مختلف را پوشش مي دهد. شما مي توانيد از شركت آسمان بليط هواپيماي بيرمنگام را براي هر فصل خريداري كنيد، از ديگر شركت هايي كه در اين مسير ديده مي شود مشهور به علي بابا، ايركيش، ايران اير است كه هر يك به صورت دوره اي بليط هواپيمايي بيرمنگام را براي فروش فراهم كرده اند. در نظر داشته باشيد كه وقتي قصد داريدبليط هواپيماي بيرمنگام را ارزان تر خريداري كنيد بايد بتوانيد مقايسه خوبي بين شركت هاي هوايي مختلف داشته باشيد.

قيمت بليط هواپيماي بيرمنگام در فصل هاي مختلف سال

قيمت بليط هواپيماي بيرمنگام در فصل بهار

بهار هم به نوعي از دسته فصل هاي گران براي خريد بليط هوايي بيرمنگام محسوب مي شود، در اين فصل افراد مي توانند از طرح هاي تخفيف فصلي بهره مند شوند در نظر داشته باشيد كه عموم افراد سعي مي كنند كه نيمه اول فصل بهار را براي سفر به بيرمنگام انتخاب كنند و به اين ترتيب هزينه هاي موجود سرشكن خواهد شد. بليط هوايي بيرمنگام در فصل بهار به صورت دوره اي تعيين قيمت مي شود و افراد بايد بتوانند در خريد بليط هوايي بيرمنگام بهترين گزينه را انتخاب كنند.

بازديد از مناطق ديدني و جاذبه هاي گردشگري بيرمنگام در فصل بهار بسيار لذت بخش است. اين طور كه مشخص شده است افراد مي توانند بليط هوايي بيرمنگام مخصوص فصل بهار را اواخر زمستان رزرو كنند به اين ترتيب با همان قيمت قبلي كه ارزان تر از قيمت جديد خواهد بود هزينه هاي موجود برايشان برآورد مي شود.

قيمت بليط هواپيماي بيرمنگام در فصل تابستان

از گراني قيمت بليط هواپيمايي بيرمنگام در فصل تابستان تعجب نكنيد، به هرحال تعداد مسافران در فصل تابستان به حداكثر خود مي رسد به اين ترتيب افراد مي توانند سفري دلچسب و بي نظير در اين مسير براي خود فراهم سازند. در نظر داشته باشيد كه قيمت هاي تعيين شده براي بليط بيرمنگام در فصل تابستان داراي سه درجه بندي مختلف است و اگر قصد هزينه هاي زياد براي خريد بليط هوايي بيرمنگام نداريد مي توانيد به سراغ بليط هوايي بيرمنگام ميان رده و يا لحظه آخري برويد. اين طور كه مشخص است تعرفه هاي تعيين شده براي بليط هوايي بيرمنگام در اين فصل بسيار متغير است و افراد مي توانند طبق شرايط خاص گزينه مورد نظر را انتخاب كنند.

قيمت بليط هواپيماي بيرمنگام در فصل پاييز

پاييز از دسته فصل هاي بسيار عالي براي خريد بليط هوايي بيرمنگام محسوب مي شود. هزينه هايي كه براي بليط هوايي بيرمنگام در فصل پاييز ديده مي شود به نسبت گزينه هاي ديگر ارزان و مناسب تر است. در نظر داشته باشيد كه عموما اين فصل از نظر آب و هوايي با بادهاي شديد و همين طور بارش هاي پراكنده همراه است و شايد از دسته موارد مهم محسوب شود. افرادي كه از تابستان و گرماي آن فراري هستند و به نوعي نمي توانند زمستان هاي بيرمنگام را نيز تحمل كنند به سراغ خريد بليط هوايي بيرمنگام در فصل پاييز مي روند.

قيمت بليط هواپيماي بيرمنگام در فصل زمستان

زمستان از دسته فصل هاي سرد سال براي خريد بليط هوايي بيرمنگام محسوب مي شود. در نظر داشته باشيد كه قيمت بليط هوايي بيرمنگام در اين فصل به حداقل خود مي رسد و افرادي كه مي خواهند به ارزان ترين شكل ممكن سفر كنند قطعا مي توانند از فصل زمستان بهره خوبي ببرند. اما بايد به اين نكته توجه شود كه فصل زمستان از دسته فصل هاي بسيار سرد محسوب مي شود.

قيمت بليط هواپيماي بيرمنگام در فصل هاي مختلف سال

نكات مهم درباره سفر و تهيه بليط هواپيماي بيرمنگام

انواع بليط بيرمنگام

بليط بيرمنگام داراي انواع مختلفي است. بليط هوايي بيرمنگام درجه يك داراي بهترين امكانات و شرايط است. قيمت تعيين شده براي بليط هواپيمايي بيرمنگام كمي گران تر از گزينه هاي ديگر است. بليط هوايي بيرمنگام ميان رده از دسته گزينه هاي همه پسند و بسيار عالي محسوب مي شود، اين نوع بليط در واقع براي افرادي مناسب است كه مي خواهند به صورت خانوادگي مسافرت كنند در نظر داشته باشيد كه قيمت هاي تعيين شده براي بليط هواپيمايي بيرمنگام ميان رده اغلب ارزان و مناسب تر از گزينه اول است. اين طور كه مشخص مي شود 70 درصد از انواع بليط هواپيمايي بيرمنگام مخصوص به نوع ميان رده است.

بليط بيرمنگام لحظه آخري براي افرادي است كه اغلب به تنهايي سفر مي كنند و به اصطلاح چمدانشان بسته است. اين افراد سعي مي كنند سفري دل انگيز و خاص داشته باشند و از شرايط موجود لذت ببرند.بليط لظه آخري هواپيمايي بيرمنگام داراي شرايط خاصي است و همين طور قيمت متغيري دارد. در نظر داشته باشيد كه قيمت بليط لظه آخري هواپيمايي بيرمنگام داراي رده بندي اي مشخصي است. از بيمه مسافرتي در هنگام خريد بليط هواپيماي بيرمنگام مطمئن شويد، در نظر داشته باشيد كه بيمه مسافرتي سبب مي شود كه قيمت بليط هواپيمايي بيرمنگام كمي افزايش يابد.

نكات مهم خريد بليط بيرمنگام

اگر قصد داريد كه بليط هوايي  بيرمنگام را به صورت ارزان قيمت خريداري كنيد به شما پيشنهاد مي كنيم كه از طرح هاي تخفيف فصلي استفاده كنيد. در ابتداي هر فصل يك سري طرح هاي تخفيف ديده مي شود كه داراي مدت محدود و ظرفيت كمي است به اين ترتيب افراد مي توانند بليط هوايي بيرمنگام را بسيار ارزان خريداري كنند. در نظر داشته باشيد كه بليط هواپيماي بيرمنگام داراي قيمت بندي هاي متغيري است كه هر يك طبق امكانات موجود تاييد مي شود. بخش آخر را به انواع بليط هواپيماي بيرمنگام اختصاص داده ايم اما اين نكته را در نظر داشته باشيد كه شما براي خريد ارزان بليط هوايي بيرمنگام مي توانيد از بليط هاي لحظه آخري نيز استفاده كنيد.

بارها ديده شده است كه ظرفيت بليط بيرمنگام به سرعت پر مي شود اين موضوع در فصل تابستان بسيار مشهود است، زماني كه قصد داريدبليط هواپيمايي بيرمنگام را خريداري كنيد بايد بدانيد مقصد بيرمنگام از دسته گزينه هاي بسيار عالي براي سفر محسوب مي شود و ظرفيت بليط هواپيمايي بيرمنگام به زودي تكميل مي شود. شما بايد بدانيد كه بليط هواپيمايي بيرمنگام بايد طبق تايم مشخصي خريداري شود و به اين ترتيب افراد مي توانند از ظرفيت هاي موجود مطمئن باشند.

براي خريدبليط هواپيماي بيرمنگام بايد بتوانيد تمامي اصول و شواهد را به طور دقيق رعايت كنيد،  اگر هدف شما خريد اينترنتي بليط هواپيماي بيرمنگام است بايد مطمئن شويد كه خريدبليط هواپيماي بيرمنگام به ثبت نهايي رسيده است. در نظر داشته باشيد كه در صورتي كه پرداخت آنلاين از سوي شما تكميل نشود نام شما در سيستم ثبت نمي شود. شماره پيگيري كه در نهايت به شما اعلام مي شود را نزد خود نگاه داريد و بدانيد كه اين شماره مي تواند بهترين گزينه براي حل مشكلات احتمالي در زمينه خريد بليط هوايي بيرمنگام باشد.

نكات مهم درباره سفر و تهيه بليط هواپيماي بيرمنگام

 

 رزرو اينترنتي بليط بيرمنگام

براي اينكه بتوانيد بليط هوايي بيرمنگام را رزرو كنيد در ابتداي امر بايد وارد بخش خريد بليط هوايي بيرمنگام شويد، در اين بخش به شما ليستي نمايش داده مي شود كه مي توانيد گزينه مورد نظر را انتخاب كنيد، در نظر داشته باشيد كه ليست اعلام شده براي بليط هواپيمايي بيرمنگام به طور دوره اي تغيير مي كند به اين ترتيب بايد در ابتدا جديدترين تغييرات در خصوص خريدبليط هواپيماي بيرمنگام را مورد مطالعه قرار دهيد. سپس يك سري اطلاعات از شما خواسته مي شود كه بايد وارد كنيد. دقت كنيد كه اطلاعات وارد شده بايد صحيح باشد. پس بهتر است كه در نهايت اطلاعات را چك و بررسي كنيد. اين طور كه مشخص شده است در نهايت به بخش پرداخت آنلاين وصل خواهيد شد، در اين بخش به طور دقيق مي توانيد هزينه بليط هواپيمايي بيرمنگام را پرداخت كنيد و نسخه چاپي بليط هواپيمايي بيرمنگام را دريافت كنيد.

نكات مهم براي زمان اقامت در بيرمنگام

براي اينكه هتل هاي بيرمنگام براي شما قيمت ارزان تري داشته باشد بهتر است كه رزرو خود را زودتر از تايم مشخص انجام دهيد، دقت كنيد كه هتل هاي 1 ستاره، 2 ستاره و 4 ستاره در بيرمنگام وجود دارد كه هر يك داراي شرايط خاصي است. اين طور كه مشخص شده است افرادي كه قصد دارند سفر ارزان تري داشته باشند مي توانند از هتل هاي تك ستاره بهره مند شوند و افرادي كه به دنبال هتل هاي لوكس هستند نيز شرايط رزرو برايشان فراهم است. شما بايد براي رزرو اتاق مورد نياز خود مبلغي را واريز كنيد. اين مبلغ مشخص مي كند كه افراد از رزرو خود منصرف نمي شوند و در نهايت پس از تخليه هتل تسويه حساب نهايي صورت مي گيرد. البته كودكان كمتر از 6 سال نياز به پرداخت هزينه براي رزرو هتل ندارند.

برچسب ها ،

بليط هواپيماي پاتايا

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي پاتايا

در اين مقاله قصد داريم شما را با بليط هواپيماي پاتايا آشنا كنيم. بليط پاتايا از جمله بليط هاي پر فروش تر بليط هاي خارجي ايراني ها مي باشد و اين شهر و به صورت كلي تايلند طرفداران خاص خود را در بين هم وطنان دارا مي باشد. در اين مقاله ابتدا توضيحي مختصر از پاتايا براي شما ارائه خواهيم داد سپس به معرفي فرودگاه هاي پاتايا همراه با توضيحاتي مختصر خواهيم پرداخت. سپس بهترين زمان سفر به اين شهر زيبا را براي شما خواهيم گفت كه در بهترين زمان ممكن بليط هواپيماي پاتايا خود را تهيه كنيد كه هم از لحاظ شلوغي و هم از لحاظ قيمت براي شما مناسب باشد. در ادامه نيز با انواع شركت هايي كه پرواز به سمت پاتايا را دارند و شما را در بليط پاتايا ياري مي كنند آشنا مي كنيم. در تهيه بليط ها و سفر خود بايد همواره نكاتي را رعايت كنيد كه برخي نكات و تذكر ها را در آن قسمت براي شما معرفي خواهيم كرد. و در انتهاي اين مقاله نيز نكات مهمي كه در اقامت شما در پاتايا بايد بدانيد را خواهيم گفت و سپس اشاره اي كوتاه به قيمت بليط ها خواهيم داشت. پس اگر قصد تهيه بليط پاتايا را داريد در ادامه با ما همراه باشيد.

آشنايي با شهر پاتايا

همانطور كه در بخش مقدمه اشاره كرديم ، قبل از تهيه بليط هواپيماي پاتايا ابتدا مي بايست معرفي كوتاهي از شهر پاتايا را براي شما داشته باشيم و سپس به بخش هاي ديگر بليط هواپيماي پاتايا بپردازيم. پاتايا يك شهر ساحلي كوچك در كشور تايلند است كه در ساحل شرقي تايلند واقع شده است. جالب است بدانيد كه شهر پاتايا در 165 كيلومتري شهر بانكوك معروف قرار دارد و به صورت تقريبي در جنوب شرقي بانكوك است. براي اطلاع شما از محبوبيت تايلند بايد براي شما بگوييم كه شهر پاتايا سالانه بيش از 5.5 ميليون توريست و گردشگر را پذيرا است و چنانچه قصد تهيه بليط پاتايا را داريد بدانيد كه تنها نيستيد!  از شهرت اين شهر نيز بايد بگوييم كه اين شهر به وجود كاباره ها و كلوب هاي شبانه خود در جهان شهرت دارد. اگر به دنبال هتل ها و مناطق گردشگري در پاتايا باشيد خواهيد ديد كه بيشتر مناطق تفريحي اين شهر در خيابان واكينگ استريت قرار دارد و به صورت كلي اين خيابان علاوه بر اينكه در تايلند و شهر پاتايا معروف است ، شهرت جهاني نيز از بابت مراكز تفريحي دارا مي باشد. حال كه با شهر پاتايا و تايلند آشنايي لازم را در خريد بليط پاتايا به دست آورديد وقت آن است كه به معرفي فرودگاه شهر پاتايا بپردازيم.

آشنايي با شهر پاتايا

آب و هواي شهر پاتايا

همانطور كه گفته شد در ماه هاي نوامر تا آوريل پاتايا داراي آب و هواي خشك و خنك مي باشد ولي در اين بخش مي خواهيم آب و هواي پاتايا را بيشتر مورد بررسي قرار دهيم. در ماه ژانويه چنانچه قصد خريد بليط هواپيماي پاتايا را داريد بهتر است بدانيد كه در اين فصد آب و هواي پاتايا مناسب و معتدل است و بارندگي چنداني را در اين فصل در پاتايا نداريم. از ويژگي هاي سفر به تايلند در اين فصل نيز فستيوال هاي سال نوي چيني است كه هر گردشگري را جذب خود مي كند. در ماه فوريه نيز بارندگي ها در قسمت هاي شرقي كمي افزايش پيدا مي كند ولي همانند ژانويه آب و هوا هنوز معتدل و مناسب براي سفر است. در ماه مارس نيز هوا بسيار گرم مي شود و تا 30 درجه سانتي گراد دماي هوا افزايش مي يابد. پس چنانچه قصد سفر با تور پاتايا در اين ايام را داريد به اين نكات توجه كافي را داشته باشيد.

فرودگاه هاي شهر پاتايا

در خريد بليط هواپيماي پاتايا بعد از رسيدن به مقصد مورد نظر خود بايد با فرودگاه اين شهر نيز آشنايي لازم و كافي را به دست بياوريد. فرودگاه شهر پاتايا با نام يوتاپائو نيز شناخته مي شود. جالب است بدانيد كه اين فرودگاه علاوه بر استفاده عمومي براي گردشگران و مسافران ، كاربري نظامي نيز دارد و در مواقع لزوم به جاي فرودگاه بانكوك نيز مورد استفاده دولت مركزي قرار مي گيرد. اين فرودگاه تنها داراي يك گيت يا پايانه خروجي مي باشد و داراي طول باند سه و نيم كيلومتري مي باشد كه در ارتفاع سيزده متري از سطح دريا قرار گرفته است. در فرودگاه حتما اين نكته را به خاطر داشته باشيد كه هرگونه عكس برداري در اين فرودگاه ممنوع است و علت آن قرار گيري دفتر نيروي هوايي اين كشور در اين فرودگاه است. پس در اين فرودگاه چنانچه قصد گرفتن عكس دسته جمعي با دوستان و خانواده خود را داشتيد حتما از اين كار پرهيز كنيد. در مورد امكانات رفاهي فرودگاه نيز بايد بگوئيم كه اين فرودگاه داراي مغازه هايي همچون سوغات تور تايلند ، كافي شاپ ، رستوران ، كافي نت ، راهنماي هتل و گردشگري و اداره پست مي باشد. پس اگر قصد خريد سوغاتي از تايلند را داريد و در شهر پاتايا فرصت كافي را نداشته ايد نگران نباشيد و در فرودگاه خريد هاي خود را انجام دهيد. در ادامه براي آن دسته از افرادي كه قصد خريد بليط پاتايا را دارند ، بهترين زمان تهيه بليط هواپيماي پاتايا را معرفي خواهيم كرد.

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط پاتايا

در خريد بليط پاتايا بايد در مورد ايرلاين هاي موجود نيز اطلاعات كافي را داشته باشيد و از امكانات مختلف آن ها اطلاعات كافي را كسب كرده باشيد. در اين مطلب به معرفي ايرلاين هاي بليط هواپيماي پاتايا مي پردازيم. از جمله ايرلاين ها در بليط هواپيماي چارتر پاتايا در شركت هاي داخلي مي توان به هواپيما هاي ايران اير ، ماهان و آسمان اشاره كرد. و چنانچه قصد سفر با ايرلاين هاي خارجي را داريد مي توانيد از ايرلاين KLM ، هواپيمايي امارات و تركيش ايرلاين اشاره كرد كه هر كدام كلاس هاي پروازي متفاوت با امكانات مختلف را براي مسافران در بليط پاتايا ارائه مي دهند. حال كه با ايرلاين هاي بليط هواپيماي پاتايا آشنا شديد به چند نكته در مورد تهيه بليط هواپيماي پاتايا در ادامه مي پردازيم.

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط پاتايا

بهترين زمان براي رزرو و خريد بليط هواپيماي پاتايا

در خريد بليط هواپيماي پاتايا بهتر است به آب و هواي تايلند نيز توجه كافي را نيز داشته باشيد. آب و هواي تايلند در اكثر ماه هاي سال تقريبا خوب و معتدل است ولي اگر خيلي در اين مورد حساسيت داريد بهتر است بدانيد كه بهترين زمان براي خريد بليط پاتايا بين ماه هاي نوامر و اوايل آوريل است كه در اين موقع از سال پاتايا داراي آب و هواي خشك و خنك مي باشد و از هواي شرجي پاتايا در اين موقع از سال كاهش چشم گيري رخ مي دهد. به صورت كلي سواحل غربي كشور تايلند در زمستان از آب و هواي مناسب تري برخوردار است كه بهترين زمان براي افرادي است كه علاقمند به ورزش هاي آبي به خصوص شنا و غواصي مي باشند. در ادامه براي خريد بليط ارزان پاتايا ايرلاين هاي موجود را معرفي مي كنيم.

مدارك لازم براي خريد بليط هواپيماي پاتايا

در تهيه بليط هواپيماي پاتايا مي بايست پاسپورت خود را به همراه خود داشته باشيد و اگر پايان خدمت نداريد احتمالا با مشكلاتي در اين امر مواجه شويد كه مي بايست براي رفع آن وثيقه اي را براي ترك كشور خود گذاشته باشيد. پس در تهيه پاسپورت حتما اين مورد را به خاطر داشته باشيد و همچنين مي بايست اعتبار پاسپورت خود تا بعد از سفر خود به پاتايا اعتبار كافي را داشته باشد و منقضي نشده باشد. البته بعد از پاسپورت نيز بايد ويزا و يا رواديد سفر به پاتايا را نيز از سفارت اين كشور تهيه كرده باشيد. در ادامه به صورت تخصصي به آب و هواي پاتايا مي پردازيم.

قيمت بليط هواپيماي پاتايا در فصل هاي مختلف سال

در فصل هاي مختلف قيمت بليط نيز تغيير پيدا مي كند چون به صورت كلي قيمت بليط ها بر اساس نسبت عرضه به تقاضا مي باشد. همانطور كه گفته شد در ماه هاي نوامر تا آوريل كه هوا خشك و معتدل است خريد بليط هواپيماي پاتايا افزايش پيدا مي كند و مسافرين زيادي از نقاط مختلف جهان براي گردشگري به اين شهر سفر مي كنند و قيمت بليط ها كمي افزايش پيدا مي كند. ولي در ماه ها و فصل هاي گرم سال مانند مارس كه دماي هوا به سي درجه سانتي گراد افزايش پيدا مي كند سفر ها كمتر شده و بليط ها ارزان تر از گذشته مي گردند. به طور كلي اگر بخواهيم بر اساس فصل تقسيم بندي تقريبي را براي قيمت بليط ها داشته باشيم ، فصل هاي زمستان و پاييز باتوجه به آب و هواي معتدل خود در پاتايا سفر ها زياد شده و قيمت بليط هواپيماي پاتايا بالا مي رود و در فصل هاي بهار و به خصوص تابستان كه آب و هوا بسيار گرم مي شود مسافرين پاتايا و عرضه بليط هواپيماي پاتايا كمتر مي شود و سفر ها و بليط ها به نسبت ارزان تر مي باشند.

قيمت بليط هواپيماي پاتايا در فصل هاي مختلف سال

نكات مهم در تهيه بليط هواپيما پاتايا

در تهيه بليط هواپيماي پاتايا و به صورت كلي هر بليط داخلي يا خارجي بايد نكاتي را همواره رعايت كنيد. اگر پرواز شما به صورت دو پروازي است و به پاتايا قصد پرواز با دو ايرلاين در دو مرحله را داريد دقت كنيد كه علاوه برا آن كه شهر ورودي و خروجي در پرواز اول شما بايد يكسان باشد ، فرودگاه خروجي و ورودي شما نيز يكسان باشد. علاوه بر اين نكات بايد پاسپورت و كارت ملي خود را نيز به همراه خود داشته باشيد. در ادامه به معرفي مدارك لازم براي تهيه بليط هواپيماي پاتايا خواهيم پرداخت.

هزينه ويزاي تايلند

براي سفر به تايلند و به صورت خاص پاتايا بايستي علاوه بر دارا بودن پاسپورت هزينه اي را براي رواديد سفر به كشور تايلند تهيه نماييد. هزينه ويزاي عادي براي سفر به تايلند در حدود 220 هزار تومان مي باشد ولي اگر سفر شما بسيار نزديك است و مي خواهيد خارج از نوبت سفر شما بررسي شود اقدام به ويزاي فوري تايلند نماييد كه در اين صورت هزينه كمي بيشتر از حالت قبل مي  شود و بايد هزينه اي در حدود 240 هزار تومان بپردازيد.

عوارض خروج از كشور نيز از جمله قوانيني است كه به تازگي وضع شده اند و مسافران به پاتايا در بليط هواپيماي پاتايا بايد به اين نكته توجه كافي را داشته باشند. براي خروج از كشور در بار اول مبلغ 220 هزار تومان ، بار دوم 330 هزار تومان و بار سوم به بعد 440 هزار تومان را در پايانه هاي مسافري كشور بايد پرداخت نماييد.

انواع تور هاي تركيبي ارزان قيمت پاتايا

مي توانيد سفر به پاتايا را از طرق مختلفي از جمله تور ها انجام دهيد. تورهاي پاتايا به دو دسته تقسيم مي شوند. تور هاي پاتايا و تورهاي تركيبي پاتايا. در تورهاي پاتايا سفر شما به صورت صد در صد به شهر پاتايا اختصاص مي يابد ولي در تورهاي تركيبي پاتايا شما به تايلند سفر مي كنيد و از شهر هاي مختلف آن از جمله پاتايا نيز ديدن مي كنيد كه در اين صورت مدت زمان اقامت شما در پاتايا نيز به وضوح كمتر از حالت اول خواهد بود.

انواع تور هاي تركيبي ارزان قيمت پاتايا

قيمت هتل هاي شهر پاتايا

حال كه با هزينه هاي بليط پاتايا آشنا شديد بهتر است آشنايي نسبي با هزينه هاي خود در پاتايا نيز داشته باشيد. هزينه ها در مدت اقامت شما در اين شهر شامل هزينه هاي حمل و نقل ، هزينه هتل و اقامت شما در پاتايا ، هزينه خورد و خوراك شما كه البته اين مورد ممكن است باتوجه به هتل شما متفاوت باشد و هتل رزروي شما از غذاي رايگان برخوردار باشد. از ديگر هزينه ها مي توان به هزينه هاي تفريحي در مراكز گردشگري پاتايا ، هزينه سوغاتي و پوشاك و خريد هاي شما و هزينه هاي تلفن همراه و موبايل شما اشاره نمود. در بخش بعد به هزينه هاي انواع هتل ها خواهيم پرداخت.

هتل ها در پاتايا از انواع و اقسام مختلفي برخوردار مي باشند كه هر هتلي با توجه به امكاناتي كه در اختيار گردشگر قرار مي دهد هزينه اي متناسب با آن را دريافت مي كند كه ممكن است باتوجه به مكان قرار گيري هتل نيز كمي قيمت ها متفاوت باشد. ولي در انتها هزينه هتل ها به اين صورت است كه براي هتل هاي يك ستاره براي هر شب از هشتاد هزار تومان تا دويست هزار تومان قيمت ها وجود دارند و براي هتل هاي دو ستاره از هشتاد هزار تا دويست هزار تومان و هتل هاي سه ستاره از صد هزار تا پانصد و بيست هزار تومان هزينه ها متغير مي باشد. براي هتل هاي با كيفيت تر چهار ستاره از صد و بيست هزار تا هشت صد و پنجاه هزار قيمت ها متفاوت است و براي هتل هاي پنج ستاره قيمت ها از نيم ميليون تومان تا يك ميليون تومان براي هر شب قيمت ها متفاوت مي باشد.

در زمان اقامت در پاتايا و به صورت كلي هر شهري بايد با يك سري قوانين و نكات آشنا شويد. همانطور كه در مورد فرودگاه شهر گفته شد ابتدا بايد فرودگاه شهر خود را بشناسيد و زمان جابجايي بين فرودگاه و هتل اقامتي خود را به درستي بدانيد كه در زمان برگشت با مشكل مواجه نشويد. همچنين بهتر است با مكان هاي شلوغ و پر ترافيك را نيز در سفر خود آشنايي كافي را داشته باشيد. قبل از سفر خود نيز كتابچه اي كوچك از قوانين كشور تايلند را تهيه كنيد تا با آداب و رسوم مردم اين كشور و شهر آشنايي كافي را داشته باشيد. در ادامه به هزينه تهيه رواديد و ويزا مي پردازيم كه ممكن است در سفر به پاتايا و تهيه بليط هواپيماي پاتايا به كارتان آيد.

برچسب ها ،

بليط هواپيماي پاريس

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي پاريس

با توجه به زيبايي كم نظير پاريس، اين شهر روياها تبديل به شهر توريستي بزرگي شده است و گردشگران زيادي براي رزرو بليط هواپيماي پاريس اقدام مي كنند تا از جاذبه هاي اين شهر ديدن نمايند. پاريس را عروس شهرهاي دنيا ناميده اند كه علاوه بر تاريخ غني و فرهنگي خوب، از نظر بناهاي مدرن نيز بسيار پيشرفته مي باشد. تقريبا همه دنيا با شهرت اين شهر آشنا هستند و تا حدي با جاذبه هاي آن آشنا مي باشند.

راهنماي سفر به پاريس

پاريس پايتخت كشور فرانسه مي باشد كه رود سن از آن عبور مي كند و به زيبايي اين شهر افزوده است. پاريس در قرن 18 يكي از شهرهاي مهم دنيا از نظر اقتصاد، هنر، فرهنگ، تحصيل، مد، تفريح و سياست بوده است. پاريس قطار شهري بسيار پيشرفته اي دارد كه در نتيجه باعث شده است از نظر حمل و نقل خدمات زيادي به جامعه ارائه دهد. در اصل شهرت پاريس را مي توان مربوط معماري و خيابان هاي زيباي اين شهر دانست. شهر نور نيز يكي ديگر از القاب پاريس مي باشد كه دليل آن را مي توان پر نور بودن شهر در شب هاي زيباي آن دانست. پاريس از نظر كافه ها و رستوران ها بسيار مشهور مي باشد و كافه هاي آن مكاني بسيار عاشقانه است كه هرفردي را به خود جذب مي كند. از معروف ترين اين كافه ها، كافه دوپلا، كافه فلور و كافه دوماگوت را مي توان نام برد.

راهنماي سفر به پاريس

وضعيت آب و هواي شهر پاريس

بهار پاريس بسيار بي نظير مي باشد، پاييز آن رويايي و تابستانش نيز زيبا است اما زمستان آن به خاطر شلوغي شهر شايد براي شما سخت باشد. شب سال نو در با تور پاريس فوق العاده و به ياد ماندني مي باشد. پاريس در كل آب و هوايي اقيانوسي دارد و در طول سال مرطوب مي باشد. اين هواي اقيانوسي متاثر از اقيانوس اطلس مي باشد و ميانگين دماي هواي آن 15 درجه سانتي گراد است.

باران هاي سيل آسا نيز يكي از پديده هاي اين شهر زيبا مي باشد و اكثرا در بهار و پاييز شاهد بارش باران خواهيد بود. دماي هوا در تابستان هاي پاريس 15 تا 25 درجه سانتي گراد مي باشد و گاهي تا 30 درجه نيز خواهد رسيد. معمولا هواي پاريس ملايم مي باشد ولي گاهي هوا ناگهان تغيير مي باشد. دماي زمستان نيز منفي هفت درجه مي باشد و خورشيد تابيده نمي شود البته بارش برف در اين شهر اندك است. پس اگر قصد رزرو بليط هواپيماي پاريس را داريد حتما اين نكات را در ظر بگيريد تا سفر خوبي داشته باشيد.

بهترين زمان براي سفر به پاريس

شايد بهترين زمان خريد براي بليط هواپيماي پاريس ساعات صبح زود مي باشد. معمولا به علت فروش كمتر بليط هاي اين ساعات، قيمت اين بليط ها مناسب تر است. در ضمن، پروازها در اين ساعات روز معمولا تاخير كمتري خواهند داشت پس در نتيجه زودتر به مقصد خود مي رسيد. علاوه بر تاخير كمتر پرواز مورد نظر شما، كم بودن جمعيت در اين ساعات و تلف شدن زمان كمتر پشت گيت و صف هاي طولاني تحويل بار در نتيجه سفر شما سريع تر خواهد بود. پس خريد بليط هواپيما پاريس براي شما در اين ساعات روز به صرفه مي باشد، اما خستگي ناشي از پرواز شبانه را نيز بايد در نظر داشته باشيد.

در مورد زمان سفر به پاريس نيز نكاتي وجود دارد كه در ادامه در اين مورد بحث خواهد شد. پاريس شهر زيبايي مي باشد كه هر فصل آن متمايز از فصل هاي ديگر مي باشد اما ديدن همه آن ها توصيه مي شود زيرا هر كدام ويژگي هاي منحصر به فرد خود را دارد. بد نيست هنگام خريد بليط هواپيما پاريس به اين نكات توجه نماييد و با توجه به آب و هواي آن زمان و شلوغي شهر و نيز نوسان قيمت در مورد بليط هواپيماي پاريس، در نهايت بهترين بليط را براي خود خريداري نماييد.

اطلاعات پرواز و فرودگاه هاي شهر پاريس

براي خريد بليط هواپيماي پاريس بايد بدانيد كه پرواز هاي مختلفي به فرودگاه هاي پاريس انجام مي شود، پاريس چندين فرودگاه دارد كه مي توان به  فرودگاه شارل دو گل پاريس، فرودگاه اورلي، فرودگاه باووايس-تيلي، فرودگاه پونتوآز، لادفنس هلي پورت، فرودگاه پاريس، فرودگاه هنري كانتري، فرودگاهپاريس لو بورژ، فرودگاه كاكس فيلد، فرودگاه ويلكوبلي وليزي و پاريس ايسي لس مولينكس هلي پورت اشار نمود. سه فرودگاه اول نام برده شده مهم ترين فرودگاه هاي پاريس مي باشنذ كه در ادامه به معرفي ان ها خواهيم پرداخت.

فرودگاه شارل دوگل پاريس

اين فرودگاه يكي از فرودگاه هاي معروف در جهان مي باشد و بسياري از پروازهاي مهم را شامل مي شود. سه ترمينال اصلي دارد كه اولين ترمينال در اصل قديمي تر از بقيه مي باشد. ترمينال دوم مهم ترين اين ترمينال هاست و خود شامل هفت ترمينال است. سومين ترمينال نيز تنها براي پروازهاي ارزان در نظر گرفته شده است. راه هاي دسترسي متفاوتي به اين فرودگاه از شهر پاريس وجود دارد كه مهم ترين و راحت ترين آن ها قطار شهري مي باشد البته شايد قديمي بودن بافت مترو پاريس و عدم وجود پله برقيو آسانسور در برخي ايستگاه ها استفاده از آن را با وسيله و چمدان سخت نمايد.

فرودگاه اورلي پاريس

اين فرودگاه به مركز شهر نزديك تر مي باشد و در واقع فرودگاه اصلي پاريس محسوب مي شود. اين فرودگاه دو ترمينال جنوبي و غربي دارد. تنها پروازهاي بين تهران و پاريس روزهاي سه شنبه و جمعه مي باشد كه در هنگام خريد بليط هواپيماي پاريس بايد اين نكته را در نظر بگيريد. نكته منفي در رابطه با اين فرودگاه عدم دسترسي به آن از طريق قطارهاي شهري مي باشد و شايد براي رسيدن به اين فرودگاه هزينه زيادي از شما بگيرد. البته يكي از خطوط اتوبوس از مركز شهر عبور مي كند و به اين فرودگاه نيز نزديك مي باشد كه بليط اتوبوس نيز خيلي مناسب نمي باشد.

فرودگاه باووايس-تيلي

اين فرودگاه براي پروازهاي ارزاني كه مقصد آن ها پاريس مي باشد در نظر گرفته شده است. دو ترمينال شماره يك و دو دارد. فاصله آن تا پاريس كمي دور مي باشد و در نتيجه تردد را سخت كرده است. دسترسي با تاكسي به اين فرودگاه همچون ديگر فرودگاه هاي پاريس راحت ترين كار مي باشد كه البته بسيار گران است.

اطلاعات پرواز و فرودگاه هاي شهر پاريس

بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيماي پاريس

فاكتورهاي مختلفي در زمان رزرو بليط پاريس موثرمي باشد زماني از سال كه قصد سفر داريد و ساعات مختلف روز از اين جمله مي باشند و رعايت اين موارد سفر بهتري براي شما رقم خواهد زد. پس بستگي به زمان و مكان سفر، زمان مناسب براي رزرو بليط هواپيماي پاريس نيز متفاوت مي باشد.

بهترين زمان براي خريد بليط هواپيماي پاريس و سفر به آن جا، تابستان مي باشد زيرا هواي خوبي دارد و صرف يك قهوه در كافه هاي زيباي پاريس بسيار لذت بخش خواهد بود. در نتيجه در تابستان گردشگران زيادي به پاريس سفر مي كنند و همين امر باعث مي شود قيمت بليط ها و هتل ها در اين فصل افزايش داشته باشد. همچنين ساخل زيباي رود سين، نمايش فيلم در فضاي آزاد و كنسرت هاي كم نظير پاريس نيز از مزاياي سفر به پاريس در اين فصل مي باشد.

از نظر خلوت تر بودن شهر پاريس و عاشقانه تر شدن فضا، فصل پاييز توصيه مي شود كه قيمت بليط ها نيز مناسب تر هم است. براي رزرو بليط هواپيما پاريس از نظر قيمت فصل زمستان بسيار مناسب مي باشد و بليط هاي مناسبي مي توانيد پيدا كنيد، اما بايد در نظر داشت كه زمستان آن سرد مي باشد و ممكن است سفر سختي داشته باشيد. قيمت بليط هواپيماي پاريس در بهار نيز مناسب مي باشد و دماي هوا نيز متناسب است و بارش هاي باران نيز زياد مي باشد، همچنين ديدن زيبايي شكوفه هاي پاريس نيز خالي از لطف نيست.

براي خريد بهترين بليط هواپيماي پاريس بهتر است يكي دو هفته قبل از زماني كه قصد سفر داريد، بليط ها را بررسي كنيد و نوسان قيمت آن را مشاهده كنيد. هرچند بليط پروازهاي داخلي در روزهاي معمولي تفاوت چنداني نخواهد داشت و خريد در هر زمان ضرر زيادي ندارد و اين نوسان قيمت در مورد بليط هاي داخلي بيشتر در ايام تعطيلات مشاهده مي شود.

مدارك لازم براي رزرو بليط هواپيماي پاريس

يكي از ضروريات سفر هاي خارجي داشتن گذرنامه با اعتبار كافي (حداقل شش ماه) مي باشد. علاوه بر اين هنگام رزرو بليط هواپيماي پاريس بايد ويزا نيز داشته باشيد. ويزاي پاريس بر دو نوع ويزاي كوتاه مدت و ويزاي بلند مدت مي باشد. پس هنگام رزرو بليط هواپيما پاريس، علاوه بر مشخصات فردي داشتن گذرنامه و ويزاي با اعتبار معتبر الزامي مي باشد.

اگر قصد خريد بليط هواپيماي پاريس را داريد، فيش پرداخت عوارض خروج از كشور را فراموش نكنيد. بهتر است قبل از سفر اين فيش را تهيه نماييد تا در فرودگاه وقت شما براي دريافت آن تلف نشود. مبلغ اين فيش براي سفرهاي خارجي حدود 75 هزار تومان مي باشد كه البته ايرانيان مقيم خارج داراي شغل از وزلرت تعاون ملزم به پرداخت نمي باشند . در ضمن در فرودگاه امام خميني نيز يك شعبه بانك ملي براي پرداخت اين فيش وجود دارد كه معمولا شلوغ بوده و وقت زيادي از شما خواهد گرفت.

مدارك لازم براي رزرو بليط هواپيماي پاريس

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط هواپيماي پاريس

از جمله شركت هاي ايراني كه به پاريس پرواز دارند مي توانند ايران اير و شركت هواپيمايي ماهان را نام برد كه در زير توضيح مختصري از اين شركت ها ارائه خواهد شد.

شركت هواپيمايي ايران اير

ايران اير  از جمله شركت هاي هواپيمايي بسيار موفق و قديمي در ايران است كه از موفق ترين اين شركت ها نيز مي باشد. فرودگاه مهرآباد تهران (در زمينه پروازهاي داخلي) و همچنين فرودگاه امام خميني (براي پروازهاي خارجي) از جمله پايگاه هاي مهم و اصلي اين شركت مي باشند. ايران اير 28 مقصد داخلي دارد و البته 35 مقصد خارجي نيز از جمله پروازهاي اين شركت محسوب مي شود كه در آينده گسترش بيشتري نيز خواهد داشت. در حال حاضر اين شركت بليط هواپيما پاريس را نيز ارائه مي دهد.

شركت هواپيمايي ماهان

شركت ماهان نيز در زمينه فروش بليط هواپيماي پاريس فعاليت دارد كه در سال 1372 فعاليت خود را آغاز نمود. اين شركت ابتدا تنها به مشهد و كرمان پرواز داشت ولي امروزه پيشرفت خوبي داشته است و هواپيماهاي خوبي نيز براي پروازهاي خود در نظر دارد.

قيمت بليط هواپيماي پاريس در فصل هاي مختلف سال

در ايام نوروز و تعطيلات تابستاني اكثر سفر ها بيشتر مي شود پس براي رزرو بليط هواپيما پاريس زودتر اقدام نماييد. بهترين زمان براي رزرو بليط هواپيما پاريس و سفر به اين شهر زيباي اورپا، ماه هاي خرداد تا آبان مي باشد زيرا آب و هواي تابستان پاريس براي سفر لذت بخش تر است. در تابستان گردشگراني بيشتري به پاريس سفر مي كنند و در نتيجه قيمت بليط هواپيماي پاريس نيز بيشتر مي باشد و اگر هزينه فاكتور مهمي براي شما مي باشد بهتر است در فصل پاييز به اين شهر سفر كنيد.

در فصل پاييز پاريس نيز زيبا است و برگ زرد درختان جلوه شهر را شاعرانه تر كرده است. در فصل پاييز پاريس نيز آب و هواي خوبي دارد وهمچنين در اين فصل كم تر شلوغ مي باشد. ارزان ترين بليط هواپيما پاريس را نيز در زمستان مي توانيد خريداري نماييد زيرا شهر در اين فصل بسيار خلوت مي باشد و پايين بودن دما توجه افراد كمتري را به آن جلب مي كند. قيمت بليط هواپيماي پاريس در بهار نيز تفاوت چنداني با پاييز ندارد. بهار پاييز نيز نسبتا سرد است اما شكوفه هاي زيباي بهاري تماشاي شهر را بسيار خارق العاده نموده است.

نكاتي درباره رزرو بليط هواپيماي پاريس

براي خريد بليط هواپيماي پاريس بايد نكاتي را همواره در نظر داشته باشيد كه در زير به برخي نكات مهم در زمينه خريداري بليط هواپيما ذكر خواهد شد.

 • معمولا براي تكميل بليط هواپيما پاريس از يك شركت در ساعات پاياني به خصوص نيمه شب تخفيف هاي خوبي ارائه مي شود كه با بررسي آن ها مي توانيد بليط مناسبي خريداري نماييد. در ضمن براي خريد بليط هفته بعد بهتر است عصر سه شنبه تا صبح چهار شنبه بليط ها را بررسي كنيد تا بليط پاريس مناسبي پيدا كنيد.
 • اگر عجله نداريد و زمان رسيدن به مقصد مورد نظر مهم نمي باشد، مي توانيد نوسان قيمت بليط هواپيماي پاريس در يك ماه اخير را بررسي كنيد و ببينيد در چه زمان هايي بليط مناسب تري در دسترس بوده است و در خريد بليط هواپيما پاريس مناسب براي خود اين نكته را نيز لحاظ نماييد.
 • اگر صندلي رزرو شده خود را دوست نداريد و تمايل به تغيير آن داريد بهترين كار تماس با شركتي كه از آن خريداري نموده ايد و كمك خواستن از كاذمندان آن مي باشد. گاهي برخي سايت هاي فروش بليط هواپيماي پاريس براي تغيير صندلي از شما پول زيادي دريافت مي كنند كه در صورت تماس مستقيم با خود شركت اين هزينه لازم نمي باشد و يا بسيار اندك است.
 • پس از رزرو بليط هواپيماي پاريس و رسيدن به اين شهر، براي اقامت مي توانيد در هتل هاي دو تا پنج ستاره اين شهر اقامت كنيد كه البته قيمت هتل هاي پاريس بالا مي باشد. هزينه آپارتمان نيز بالا است و بسته به اتاق ها و امكانات و فاصله آن از مرگز شهر متفاوت مي باشد.
 • ساعت كار مترو تا يك بامداد است، اما اتوبوس ها و برخي رستوران ها شبانه روز خدمات خود را ارائه مي دهند.
 • در بسياري از خيابان هاي پاريس و نيز تمام ايستگاه هاي مترو مي توانيد نقشه كامل پاريس را مشاهده نماييد و در صورت نياز از آن استفاده كنيد.
 • تخفيف 30 در صدي بليط مترو براي افراد زير 26 سال در نظر گرفته شده است.
 • بهتر است نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در پاريس را پيدا كنيد تا در صورت وقوع مشكل و يا كمكي به آن جا مراجعه نماييد.
 • باتوجه به شهر مد بودن پاريس، هر سال جشنواره هاي مد و لباس در اين شهر برگزار مي شود و مركز بسياري از مارك هاي معتبر در پاريس مي باشد.
برچسب ها ،

بليط هواپيماي پراگ

سفريار بازدید : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات (0)

بليط هواپيماي پراگ

قبل از سفر به پراگ و تهيه بليط هواپيماي پراگ بهتر است اطلاعات كامل و جامعي را در رابطه با شرايط اين سفر، شرايط اقامت در شهر مقصد و جزييات تهيه بليط هواپيماي پراگ، آب و هوا و بهترين زمان سفر به اين شهر و ديگر جزييات بيشتر بدانيد تا اين اطلاعات بتواند مثمرثمر باشد و سفر را براي شما و همراهانتان آسوده تر كند.

راهنماي سفر به شهر پراگ

شهر پراگ، پايتخت كشور جمهوري چك است و در واقع يكي از بزرگترين شهرهاي اتحاديه اروپا نيز مي باشد. قرارگيري اين شهر بر روي رودخانه ولتاوا و در شمال غربي كشور چك سبب شده است تا شهر پراگ به وسيله رودخانه ولتاوا به دو نيم تقسيم شود. پراگ برگرفته از زبان اسلاوي و به معناي محل كم عمق براي عبور از رودخانه تعبير مي شود.

مساحت اين شهر ۴۹۶ كيلومترمربع و جمعيت آن در منطقه كلان شهري نزديك به 2،000،000 نفر گزارش شده است. اقتصاد اين كشور بيشتر بر پايه توليد ناخالص و بخش خدماتي است و نيمي از درآمد اين كشور را صنعت گردشگري و توريستي شهر پراگ تأمين مي كند. وجود هتل ها، متل ها و ديگر اقامتگاه ها در اين شهر گوياي توريستي بودن اين شهر و يكي از بهترين مقاصد اروپايي براي مسافرت در بين گردشگران و علاقه‌مندان سفر به اروپا مي باشد. پايين بودن نرخ جرم و جنايت در اين كشور سبب شده  است تا در سال ۲۰۱۶ اين شهر و كشور چك به عنوان يكي از امن ترين كشورهاي جهان شناخته شود. همين عامل مي تواند يكي از عوامل جذب مسافران و مهاجران خارجي به سمت اين كشور و در نهايت تور پراگ باشد.

زبان و دين مردم پراگ

مردم ساكن در شهر پراگ به صورت عمده به زبان چك با يكديگر صحبت مي كنند، در حالي كه مي توان ديگر زبان ها از جمله زبان انگليسي و روسي را نيز از زبان برخي از اين مردم شنيد. در بسياري از مدرسه ها و دبيرستان هاي اين شهر آموزش از طريق زبان انگليسي صورت مي گيرد. مردم شهر پراگ و كشور جمهوري چك غالباً پيرو دين مسيحيت هستند و البته كه ديگر اديان نيز در اين شهر سكونت دارند و تعداد بسياري مسلمان و يهودي نيز در پراگ زندگي مي كنند.

بهترين زمان سفر به شهر پراگ

با توجه به شرايط آب و هوايي اين شهر، زمستان ها بهترين گزينه براي زمان سفر به پراگ هستند، فصل تابستان پس از زمستان بيشترين تقاضاي تور و مسافرت به شهر پراگ را به دنبال دارند كه با توجه به جمعيت زياد مسافراني كه در اين فصل ها به اين شهر سفر مي كنند، ممكن است هزينه هاي اقامت، رفاهي و تفريح در اين شهر با اندكي افزايش قيمت در اين فصول همراه باشند. اگر هزينه سفر برايتان از اهميت بالايي برخوردار است مي توانيد برنامه سفر خود را تا ماه هاي ژوئن و اكتبر به تأخير بيندازيد.

اطلاعات پرواز و فرودگاه ها

فرودگاه بين المللي امام خميني

براي مثال مدت زمان پرواز با خط هوايي اوكراين از مبدأ تهران (فرودگاه امام خميني) به مقصد پراگ با توقف در شهر كي يف نزديك به ۱۰ ساعت زمان مي برد، پرواز از خط هوايي آليتاليا با توقف در رم ايتاليا، نزديك به ۱۵ ساعت گزارش شده است. همان طور كه اشاره شد با توجه به نوع خطوط هوايي و توقف در بين مسير مدت زمان اين پروازها با يكديگر متفاوت مي باشند. هزينه هاي پروازي در سفر به پراگ و تهيه بليط هواپيماي پراگ با توجه به انتخاب شهر مبدأ، نوع ايرلاين انتخابي، مدت زمان و تاريخ پرواز، تعداد مسافران، نوع صندلي انتخابي (اكونومي، بيزينس) مي تواند با نوسانات بسياري همراه باشد.

فرودگاه بين المللي شهر پراگ

يكي از فرودگاه هاي بزرگ كشور چك فرودگاه شهر پراگ است كه يك فرودگاه بين المللي مي باشد و تاريخ ساخت آن به سال ۱۹۳۷ باز مي‌گردد. فرودگاهي با ظرفيت بيش از 13،000،000 مسافر در سال كه يكي از پر رفت و آمد ترين فرودگاه هاي اين كشور است. فرودگاه بزرگ شهر پراگ واتسلا نام دارد، موقعيت جغرافيايي اين فرودگاه در ۱۲ كيلومتري غرب مركز شهر پراگ قرار گرفته است. اين فرودگاه هم چنين به عنوان قطب اصلي پرواز شركت هاي هواپيمايي رايان اير، ويز اير، تراول سرويس، چك ايرلاين به شمار مي آيد.

 فرودگاه بين المللي پراگ

يك نكته جالب در مورد اين فرودگاه براي علاقه‌مندان به سري فيلم هاي جيمز باند مي تواند اين نكته باشد كه در سال ۲۰۰۶ يكي از صحنه هاي فيلم اكشن جيمز باند در اين فرودگاه فيلم‌ برداري شده است. اين فرودگاه مجهز به 2 ترمينال مسافربري، 2 ترمينال هوانوردي و 1 ترمينال باري مي باشد.

فرودگاه واتسلا پراگ داراي بيش از ۷۰ نوع فروشگاه مختلف، چندين رستوران با منوي غذايي متفاوت، دستگاه هاي خودپرداز، دفاتر پست و اشيا گمشده و اتاق پزشكي مي باشد. از بُعد مسافت فاصله هوايي اين فرودگاه تا تهران نزديك به ۳۳۷۲ كيلومتر مي باشد و در صورت برگزاري پرواز مستقيم از اين شهر به تهران مدت زمان پرواز حدود ۵ ساعت تخمين زده شده است. فاصله اين فرودگاه تا مركز شهر پراگ بدون در نظر گرفتن ترافيك نزديك به نيم ساعت است. براي دسترسي به مركز شهر مي توانيد از انواع مختلف وسايل نقليه عمومي و شخصي استفاده نماييد، تاكسي، اتوبوس و مترو از وسايل نقليه اي هستند كه از مبدأ فرودگاه به نقاط مختلف شهر ايستگاه دارند.

بهترين زمان رزرو بليط هواپيماي پراگ

براي سفر به پراگ با توجه به اطلاعات گفته شده و برنامه اي كه براي سفر خود در نظر داريد، مناسب تر است كه هرچه زودتر براي خريد بليط ارزان قيمت پراگ اقدام كنيد. در صورتي كه قصد سفر به پراگ در زمستان و تابستان را داريد، بنا به اينكه در اين فصل ها مسافران بسياري به اين شهر سفر خواهند كرد، مناسب تر است تا چند ماه قبل از سفر خود براي رزرو بليط هواپيماي پراگ اقدام كنيد. از آن جا كه دريافت ويزاي پراگ خود پروسه اي زمان بر است و رزرو بليط براي دريافت ويزا ضروري مي باشد، براي بليط هواپيماي پراگ سريع‌تر اقدام كنيد. در نظر داشته باشيد كه براي رزرو و خريد بليط هواپيماي پراگ با هزينه اي مقرون به صرفه تر حتي مي توانيد از تورها و بليط هاي لحظه آخري استفاده نماييد كه با قيمتي مقرون به صرفه تر عرضه مي شوند اما اين انتخاب مي تواند يك ريسك باشد.

بهترين زمان سفر

مدارك لازم براي رزرو بليط هواپيماي پراگ

با توجه به اينكه سفر به پراگ و كشور جمهوري چك، سفر به كشورهاي عضو شينگن به شمار مي آيد، مسافران و گردشگران براي سفر به اين كشور بايد اقدام به اخذ ويزاي شينگن نمايند. در ابتدا بايد به سفارت جمهوري چك واقع در خيابان پاسداران- خيابان بوستان – خيابان نسترن مراجعه كنند.

متقاضيان دريافت ويزاي سفر به پراگ بايد قبل از مراجعه به سفارت اقدام به تكميل فرم آنلاين جهت دريافت وقت سفارت جمهوري چك نمايند تا پس از پرداخت هزينه و دريافت نوبت، به سفارت مربوطه مراجعه كرده و با ارائه مداركي از جمله: گذرنامه با تاريخ اعتبار معتبر (حد اقل 3 ماه تا اتمام اعتبار تاريخ داشته باشد)، ارائه چند قطعه عكس ۴*۳ و هم چنين ارائه مداركي دال بر تمكن مالي شما در طول سفر، بيمه نامه مسافرتي، مدارك معتبر جهت مشخص نمودن محل اقامت شما و ساير مدارك براي دريافت ويزا ضروري مي باشند. توجه داشته باشيد كه در هنگام رزرو بليط هواپيماي پراگ وارد كردن شماره ملي و شماره پاسپورت ضروري است و در فرودگاه ارائه مدرك شناسايي معتبر و عكس‌دار جهت پذيرش مسافران الزامي است.

معرفي شركت هاي هواپيمايي جهت خريد بليط هواپيماي پراگ

هيچ گونه پرواز مستقيمي از كشور ايران به كشور جمهوري چك و شهر پراگ صورت نمي گيرد و مسافران جهت مسافرت به پراگ و خريد بليط لوكس پراگ بايد از پروازهاي چند توقفه استفاده كنند و يا از طريق كشورهاي مجاور اقدام به سفر به شهر پراگ نمايند. شركت هاي هواپيمايي كه بليط هواپيماي ارزان قيمت پراگ و پرواز به پراگ را ارائه مي دهند عبارت‌اند از: تركيش ايرلاين، پگاسوس، بلاويا و اوكرايني كه هر يك از اين پروازها يك توقف در مسير خود به شهر پراگ خواهند داشت.

ديگر شركت هاي ارائه كننده پرواز و بليط هواپيماي پراگ عبارت اند از: كي ال ام هلند، لوفت هانزا آلمان، ايرويز قطر، بريتيش ايرويز، ايرفلوت روسيه، آژين يونان، آزال، ايرفرانس، آسترين اتريش، اليتاليا، امارات و فلاي دبي. طول پرواز با هر يك از شركت هاي هواپيمايي بسته به توقف در مسير مي تواند كاملاً با يكديگر متفاوت باشند.

قيمت بليط هواپيماي پراگ در فصل هاي مختلف سال

هزينه بليط هواپيماي پراگ در فصل تابستان

در مطالب پيشين اشاره شد كه قيمت بليط هواپيماي پراگ با توجه به نوع پرواز، تاريخ پرواز و ديگر فاكتورها مي تواند متغير باشد كه در اين مطلب قيمت هاي فصلي بليط هواپيماي پراگ را به صورت ميانگين به شما ارائه خواهيم كرد. هزينه بليط هواپيماي پراگ در فصل تابستان كه از جمله فصول بسيار پر تقاضا براي سفر به اين شهر مي باشد از 1،800،000 تومان آغاز و هزينه بليط هواپيماي پراگ تا 11،700،000 تومان در اين فصل نوسان دارد.

هزينه بليط هواپيماي پراگ در فصل زمستان و بهار

فصل زمستان دومين فصل پرطرفدار سفر به پراگ است كه همچون فصل تابستان داراي نوسانات قيمت بسياري در بليط پراگ همراه است كه شروع قيمت بليط پراگ براي اين فصل از 1،800،000 تومان تا 11،700،000 تومان تغيير مي كند و در فصل بهار شروع قيمت بليط هواپيماي پراگ از 2،900،000 تومان آغاز و تا 12،500،000 تومان متغير است.

هزينه بليط هواپيماي پراگ در فصل پاييز

در نهايت هزينه بليط پراگ در فصل بهار با توجه به فاكتورهاي گفته شده از مبدأ تهران به مقصد پراگ از 1،800،000 تومان آغاز و تا 19،000،000 تومان متغير است كه مسافران مي توانند با توجه به فيلترهاي موجود و انتخاب تاريخ، تعداد مسافران، نوع ايرلاين انتخابي و ساير عوامل قيمت هاي مختلف بليط هواپيماي  آنلاين پراگ را مشاهده كنند.

اطلاعات پرواز و فرودگاه ها

نكاتي درباره رزرو بليط هواپيماي پراگ

پس از خريد بليط هواپيمايي پراگ و سفر به اين شهر، در هنگام اقامت در پراگ بايد بدانيد كه مردم اين شهر در برخوردهاي ابتدايي ممكن است كمي خشك و رسمي به نظر برسند و با غريبه ها و مسافران اين كشور زياد گرم و صميمي نباشند. مردم شهر پراگ از اينكه با نام كوچك توسط افرادي كه با آن‌ ها صميميتي ندارند صدا زده شوند بسيار ناراحت مي شوند و در هنگام برخورد با مردم پراگ اين نكته را حتماً رعايت كنيد. در صورتي كه توسط اهالي پراگ به منازل آن ها دعوت شويد با خود يك هديه و يا گل به رسم يادبود و احترام به همراه ببريد تا حسن نيت و احترام خود را نسبت به ميزبان به بهترين شكل بيان كنيد.

مردم پراگ افراد كم صحبت و آرامي هستند و معمولاً خارج از جمع هاي دوستانه و صميمي يكديگر را با نام خانوادگي صدا مي كنند. يك نكته جالب در مورد فرهنگ اين كشور سبك زندگي مردمان پراگ است كه به خاطر اهميتي كه براي جمع خانواده قائل هستند معمولاً خانه هاي بزرگي دارند كه چندين خانواده باهم در كنار يكديگر زندگي مي كنند.

بليط پراگ را مي توانيد از آژانس هاي هواپيمايي معتبر و يا از طريق سيستم هاي آنلاين و اينترنتي كه بليط هواپيماي آنلاين پراگ شركت هاي هواپيمايي مختلف را ارائه مي كنند رزرو و خريداري نماييد. همچنين براي راحتي و اطمينان از قيمت پروازها ، بليط هواپيماي پراگ مي توانيد بليط هواپيمايي مورد نياز خود را از طريق سايت هاي معتبر و تنها با چند كليك ساده و به آساني خريداري نماييد.

جاذبه هاي گردشگري شهر پراگ

در سفر به هر شهر و كشوري يكي از مسئله هاي مهم جاذبه هايي است كه مسافران قصد بازديد از آن ها را دارند، اهميت اين نكته كه اين جاذبه ها چقدر مي‌توانند جذاب و آموزنده باشند و تفاوت لمس آن ها از نزديك براي مسافران هيجان انگيز باشد يكي از جالب ترين بخش هاي مسافرت ها به شمار مي رود. در شهر پراگ در كشور جمهوري چك نيز، چون ديگر شهرهاي اروپايي با جاذبه هاي توريستي گردشگري بسياري روبه رو خواهيد شد كه مي توان به ساعت نجومي با ساخت در دهه ۱۴۱۰ اشاره كرد، قلعه پراگ به عنوان بزرگ‌ترين قصر جهان كه از قسمت هاي مختلفي تشكيل شده است و ركورددار كتاب گينس مي باشد نيز يكي ديگر از اين ديدني ها است.

هم چنين مي توان به پل چارلز و خانه هاي قديمي و زيبايي اشاره كرد كه در مركز شهر پراگ با معماري هاي خاص و كهن به شكل ويژه اي خودنمايي مي كنند. خيابان هاي سنگفرش شده پراگ در كنار خانه هايي با سقف هاي شيرواني و رنگ آجري جلوه خاصي به شهر پراگ داده اند. در سفر به شهر پراگ كشور جمهوري چك حتماً از مكان هايي همچون موزه كافكا، موزه هنرهاي تزئيني، باغ وحش اين شهر و گورستان اولشاني ديدن كنيد. وجود چشمه هاي آب گرم بسيار در نقاط مختلف شهر پراگ مي تواند براي مسافران علاوه بر يك سفر تفريحي، يك سفر درماني نيز به شمار آيد.

برچسب ها ،
صفحه اصلی
۱
۲
۳
۴
۵
۶
تبلیغات
درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VTITLE#]
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار سایت
 • امروز : 3
 • دیروز : 40
 • افراد آنلاین : 1
 • همه : 819